SOUTĚŽ o knihu The Beatles  Kapela která změnila svět - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu The Beatles Kapela která změnila svět - www.chrudimka.cz

The Beatles způsobili revoluci v populární hudbě. Proměnili módu. Změnili způsob myšlení lidí. Definovali jednu éru a jejich hudba slova a osobnosti změnily svět.

Tato kniha vypráví příběh báječné čtyřky prostřednictvím zasvěceného textu úchvatných fotografií a vzácných a pečlivě zaznamenaných památných předmětů. Dokumentuje cestu kapely z malých liverpoolských klubů přes první místa v hitparádách vyprodaná turné a hledání hudební dokonalosti až po jejich rozchod v roce 1970.

Napsal autor bestsellerů hudebník a odborník na Beatles Terry Burrows.

'Vliv Beatles na směřování populární hudby byl nedozírný rozhodně se nedá nijak změřit. A tento vliv se nevytratil ani v desetiletích následujících po jejich rozchodu. V podstatě každý významný skladatel posledních čtyř desetiletí uvádí Lennona a McCartneyho jako zdroj inspirace.”

Chcete-li vyhrát knihu The Beatles Kapela která změnila svět odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 6.2.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři audioknihy Dlouhá trnitá cesta z pekla - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o pět českých detektivek - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace