SOUTĚŽ o knihu Vztahy bez stížností - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Vztahy bez stížností - www.chrudimka.cz

Tím že si stěžujeme vytváříme mezi sebou určité spojení. Je snadné si společně zanadávat a přidat se ke všeobecné rozmrzelosti. Nejvíce ze všeho si ale stěžujeme na druhé lidi což vede k negativním a nezdravým základům našich vztahů ať už jde o rodinu partnera přátele nebo další lidi které běžné potkáváme v našem každodenním životě.

Kniha Vztahy bez stížností přichází s revolučními vhledy a nástroji ke zlepšení všech vašich vztahů. Naučíte se jak si přestat stěžovat na své blízké překonat pocity prázdnoty zklamání a nedostatečnosti které stížnosti způsobují a jak si vybudovat silné pozitivní naplňující vztahy ve kterých se budete cítit dobře. V knize najdete také informace z nových výzkumů o stěžování inspirativní a výmluvné příběhy a praktická cvičení.

Více na http://nestezujsi.cz/.

„Udělejte si takovou malou mentální inventuru: vezměte si papír a sepište si všechny problémy a výzvy se kterými se právě teď potýkáte co vás zrovna trápí štve zkrátka co ve vás vyvolává negativní pocity. Pak se sami sebe zeptejte: Co z toho se týká druhých lidí? Pravděpodobně zjistíte že většina vašich problémů nějakým způsobem souvisí s druhými lidmi a je možné je přinejmenším zmírnit tím že zlepšíte vaše vztahy. V této knize najdete vše co k tomu budete potřebovat.'

Chcete-li vyhrát knihu Vztahy bez stížností odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 2.2.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Nepodceňujte prevenci křečových žil - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o hydratační vodu FACE SOOTHING ESSENCE - www.chytrazena.cz
Soutěž o knihu Poznávej svět - Evropa - www.vasesouteze.cz
Soutěž: Aby vás zácpa na dovolené nezastavila - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o vstupenky na Aviatickou pouť - www.chrudimka.cz
Soutěž o knihu Jak vychovat maminku - www.vasesouteze.cz
Soutěž o dárkové balíčky města Hévíz s čokoládou mýdlem a léčivým bahnem - www.chytrazena.cz
Soutěž o jarní knižní novinky Nakladatelství JOTA - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace