SOUTĚŽ o balíček fantasy knih pro děti - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o balíček fantasy knih pro děti - www.chrudimka.cz

Alchymistova šifra Temná kletba
Prastará kletba ohrožuje francouzský královský dvůr!

Třetí díl dobrodružné série plný magie záhad a šifer! Ať se Christopher Rowe hne kamkoliv provází ho tajemství dobrodružství a vraždy! Dokonce i setkání s králem Karlem skončí potyčkou. Vrahovi se však podaří uniknout a zůstane po něm jen zlověstná zpráva: další útoky se blíží! Christopher a jeho přátelé zjišťují že všechny stopy směřují k tajemnému prokletí které bylo uvaleno na francouzský trůn. Jejich cíl je jasný bude to Francie. Vyřeší všechny hádanky dřív než dojde k další vraždě?

Apollónův pád Zrádný labyrint
Apollónovo strastiplné putování pokračuje! Zažijte další dobrodružství ve světě Percyho Jacksona.

Kdysi mocný bůh Apollón nyní smrtelník Lester Papadopoulos pokračuje v napravování vlastních chyb. S pomocí přátel se mu podařilo přežít už dvě martyria. Teď ale musí s Meg vstoupit do zrádného labyrintu a najít třetího imperátora který je přímo zosobněním šílenství bolesti a výstřednosti. Vyhnaného olympského boha čeká ten nejbídnější nejtrapnější a nejstrašnější týden za jeho více než čtyři tisíce let dlouhý život!

Hraničářův učeň Kniha třináctá Klan Rudé lišky
Další příběh o hraničáři Willovi a jeho přátelích z království Araluen.

Maddie úspěšně ukončila třetí rok svého hraničářského výcviku a je povolána zpět na hrad Araluen. Jednotvárný život na hradě ji však ubíjí cítí se v něm jako ve vězení a touží z něj uniknout. V okolí se začínají šířit zvěsti že království hrozí nové nebezpečí. Tajemný klan Rudé lišky útočí na královskou rodinu a zpochybňuje nástupnictví princezny Kasandry a její dcery Maddie na araluenský trůn. Podaří se Rudým liškám uchvátit trůn pro sebe?

Země příběhů Na vlnách fantazie
Boj s Maskovaným mužem vrcholí. Páté pokračování úspěšné série ze světa pohádek.

Maskovaný muž spojil síly s největšími padouchy a zajal všechny královské rodiny Země příběhů. Hodlá je zničit a stát se jediným vládcem. Alex a Conner vědí že proti takové přesile nemají šanci. Pak si ale uvědomí že mocnou zbraní může být jejich vlastní fantazie. A tak se vydávají do světa Connerových příběhů a začnou shromažďovat armádu pirátů kyborgů mumií a superhrdinů. Blíží se rozhodující bitva ale i něco mnohem horšího…

Chcete-li vyhrát jednu ze čtyř fantasy knih pro děti odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 28.1.2019

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Nepodceňujte prevenci křečových žil - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o hydratační vodu FACE SOOTHING ESSENCE - www.chytrazena.cz
Soutěž o knihu Poznávej svět - Evropa - www.vasesouteze.cz
Soutěž: Aby vás zácpa na dovolené nezastavila - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o vstupenky na Aviatickou pouť - www.chrudimka.cz
Soutěž o knihu Jak vychovat maminku - www.vasesouteze.cz
Soutěž o dárkové balíčky města Hévíz s čokoládou mýdlem a léčivým bahnem - www.chytrazena.cz
Soutěž o jarní knižní novinky Nakladatelství JOTA - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace