SOUTĚŽ o tři postřehové hry od STRAGOO Games - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři postřehové hry od STRAGOO Games - www.chrudimka.cz

IN SIDE OUT
Shodné symboly a barvy je snadné najít ale „sedí' to i NARUBY INSIDE OUT? Máš-li bystré oči a rychlé ruce získáš nejvíc karet…. ale za chyby se platí!

KEETOO
Který symbol na kartě schází? Urči správně oba chybějící symboly sbírej body buď nejrychlejší. KEETOO zvolej jen když jsi si jistý! Jsou to opravdu ty dva které tentokrát chybí? Získej co nejdříve stanovený počet bodů a vyhraj. Skvělá dynamická hra pro celou rodinu.

KOCKATOO
Víš jak „dělá' králík? Umíš předvést praskající popcorn? Zapoj fantazii nebraň se nápadům ukaž svůj smysl pro humor a všichni se skvěle pobavíte. Budeš-li navíc nejrychlejší můžeš i vyhrát! Tohle je opravdu hra pro každého protože napodobit zvuky a hlasy zvládnou všichni!

Hra plná humoru zábavná napříč generacemi. Představivost soustředění rychlá reakce taktika a salvy smíchu. Jestli nemáš smysl pro humor a nechceš se bavit raději hru nekupuj!

Chcete-li vyhrát jednu ze tří postřehových her od STRAGOO Games odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 6.1.2019

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Mami přidej - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Pátá oběť - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o karetní hru TIMELINE: ČESKO - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace