SOUTĚŽ o vstupenky na GREGORIAN - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na GREGORIAN - www.chrudimka.cz

Gregorian vydali album s názvem HOLY CHANTS s nejkrásnějšími vánočními skladbami které samy o sobě vznikaly skutečně již od počátku věků a byly postupně upravovány a vylepšovány. Tyto skladby v jedinečných aranžích zahrají Gregorian v Praze na koncertech 11. a 12. prosince které naváží na úchvatný vyprodaný koncert Royal Christmas Gala kde byli Gregorian hlavními hvězdami společně se Sarah Brightman.

Na počátku byl prostý nápad producentů světoznámé skupiny Enigma. Když navštívili chrám a slyšeli gregoriánské chorály zrodila se zajímavá myšlenka vezmeme ty nejlepší skladby a předvedeme je jako gregoriánský chorál. Poskládali neuvěřitelně vyvážené a dokonale harmonické uskupení zpěváků přidali k nim jedinečnou Amelii Brightman tak se zrodilo uskupení Gregorian které si od roku 1999 získalo stovky milionů fanoušků po celé planetě a získalo přízvisko „Nejlepší chorálová skupina světa'.

GREGORIAN jsou jiní nenapodobitelní a dokonalí svou hudbu dovedli až k magické dokonalosti každý nástroj a hlas mají své nezaměnitelné místo a tvoří dokonalou harmonii. Světové hity upravené do jedinečné gregoriánské podoby přepraví posluchače do jiného časoprostoru a inspirují každého k přemítání nad svým životem.

Dechberoucí živá produkce dokonalý zpěv skvělí muzikanti gigantická světelná show velkolepé vizuální efekty ohně lasery hry se zrcadly a další a působivé choreografie jsou doplněny mocnými hlasy osmi klasicky školených zpěváků které doplňuje také úchvatná zpěvačka Amelia Brightman.

„Letošní koncertní tour HOLY CHANTS představí tolik krásných skladeb že ani nevím kterou z nich vlastně začít aby ty ostatní neurazil. Těšit se můžeme na Ave Maria Panis Angelicus Mistletoe And Wine Frozen World Celebrate Christmas Walking In The Air You'll See The Snow či Silent Night' říká producent Miroslav Bučko.

Holy Chants Tour 2018 opět zavítá mnoha zemí Evropy. Na všech koncertech zavládne magická vánoční atmosféra kterou nemůže napodobit žádný jiný interpret to umí opravdu jen Gregorian.

Chcete-li vyhrát 2x 2 vstupenky na GREGORIAN Holy Chants Tour odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 7.12.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: S PartyLite budete létu blíž! - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o batoh bundy a dalekohled od pivovaru Holba - www.chytrazena.cz
Soutěž o KNÍŽKY na BezvaMaminka.cz - www.bezvamaminka.cz
Zahrajte si o dárkové balíčky s výběrem tyčinek FIT - www.chytrazena.cz
Soutěž o jarní novinky pro celou rodinu od vydavatelství Albatros media - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o kombinaci vitaminů K2+D3 a přírodního kalcia Ovovital - www.chytrazena.cz
Soutěž o knihu Lokomotiva Tomáš 5minutové pohádky - www.vasesouteze.cz
Fotosoutěž 4/2019 - www.lucasworld.cz
Soutěž o vstupenky na tradiční Aviatickou pouť do Pardubic - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o vstupenky na ANIMEFEST 2019 - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace