SOUTĚŽ o strategickou hru CHARTERSTONE - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o strategickou hru CHARTERSTONE - www.chrudimka.cz

Legacy hra od tvůrce Scythe

Nová strategická hra od tvůrce Scythe Jameyho Stegmeiera z hráčů udělá osadníky budující vesnici na kraji království jemuž pevnou rukou vládne Nehynoucí král. Charterstone je legacy hra v jejím průběhu budete činit příběhová rozhodnutí lepit budovy na herní plán získávat odměny a přenášet si suroviny ze hry do hry. Dohráním dvanáctidílné kampaně však hra nekončí. Naopak! Po dohrání kampaně Charterstone naplno rozkvétá můžete jej hrát znovu a znovu s herním plánem který jste v průběhu kampaně vytvořili.

Herní kampaň trvá přesně 12 partií. V jejich rámci budou hráči vysílat své dělníky do různých budov na herním plánu které umožňují různé akce například získat nebo směnit některou z mnoha surovin a podobně. Zároveň v průběhu kampaně hráči odemykají nové herní možnosti přibývají pravidla nové budovy které se lepí na herní plán nebo též 'osobnosti” hráčů které jim propůjčují nové výhody. Změny na herním plánu jsou permanentní jednou nalepená budova je na místě už natrvalo. Zároveň hráči činí rozhodnutí podle kterých se příběh kampaně vyvíjí.

Chcete-li vyhrát strategickou hru CHARTERSTONE od vydavatelství ALBIodpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 8.12.2018

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o tři romány Obchodník s hudbou - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Kopie - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Páteční cesta za Kočkoládou - www.vasesouteze.cz
SOUTĚŽ o knihu STRÁŽCE NÁDRŽE - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace