SOUTĚŽ o graficky poutavou knihu ŘEKY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o graficky poutavou knihu ŘEKY - www.chrudimka.cz

Vydejte se na vzrušující plavbu po životodárných řekách mořích a oceánech naší planety.

Vydejte na vzrušující plavbu po životadárných řekách mořích a oceánech naší planety. Řeky můžete nalézt kdekoli na světě velké a malé prudké složitě meandrující i pozvolna plynoucí. Přinášejí život do krajiny vždyť i první starověká civilizace vznikla na březích řek Eufrat a Tigris. Lidé je nezbytně potřebují kvůli pitné vodě zavlažování rostlin i obživě. Zároveň se je naučili využívat díků tokům řek mnohdy zkrátili své cesty objevili sílu tekoucí vody k pohonu strojů a výrobě energie. Řeky zanechávají v krajině trvalý otisk a jsou odnepaměti přírodním živlem s vodní hlubinou tajemnou a mnohdy pro lidi zrádnou a nebezpečnou.

Graficky poutavá kniha belgického ilustrátora Petera Goese čtenáře provede vodstvem Evropy Severní a Jižní Ameriky Asie i Afriky. Kniha přináší na osmdesáti stranách spoustu faktografických údajů ale v tak zajímavé podobě že nepostřehnete že čtete fakta. Při cestě vás budou doprovázet vodní živočichové kteří život řek jezer a oceánů dělají tolik rozmanitý.

Pro starší děti a dospělé čtenáře může být kniha kromě zábavy také podnětem k dalšímu studiu nebo otestování vlastních znalostí. Mladší děti ocení především ucelený přehled a spolu s rodiči mohou objevovat dobrodružné příběhy řek moří a oceánů naší planety.

Chcete-li vyhrát graficky poutavou knihu ŘEKY odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 25.11.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o 4 knihy Ten můj font - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Marcy a hádanka od sfingy - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Pod rozpáleným sluncem - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace