SOUTĚŽ o knihu Vikingové  pomsta synů - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Vikingové pomsta synů - www.chrudimka.cz

Ragnar Lodbrok je mrtev. Jeho pět synů žije. A teď se chtějí pomstít.

Jaro 866. Severoanglická vesnice se ocitá pod útokem vikingů. V jejím srdci stojí na šibenici chlapec Wulf s oprátkou kolem krku jenž přihlíží tomu jak skandinávští nájezdníci drancují jedno obydlí za druhým. Chlapec však neumírá v plamenech ale opouští vypálenou vesnici společně s vikingy kteří jej pojmenují Rolf a odvedou ho s sebou na svou pevnost.

Rolf si pomalu uvědomuje že útok na vesnici nebyl náhodný. Pět synů slavného vikinga Ragnara Lodbroka Bjørn Ivar Sigurd Ubbe a Halfdan totiž přišlo do Anglie aby pomstili smrt svého otce jenž zemřel na následky hadího uštknutí ve vězení northumbrijského krále Ælly.

Když se z cesty bratrů za pomstou stane rozsáhlá invaze a Rolfova vlastní tajemství začnou postupně vyplouvat na povrch začíná závod s časem. Bude mít dostatek času na to aby dokázal královu nevinu a zabránil tak obrovskému krveprolití na obzoru?

POMSTA SYNŮ je první díl trilogie z prostředí raného středověku. Historický román založený na skutečných událostech který potěší nejen fanoušky seriálu Vikingové.

Chcete-li vyhrát knihu Vikingové pomsta synů odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 19.11.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o 4 knihy Ten můj font - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Marcy a hádanka od sfingy - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Pod rozpáleným sluncem - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace