SOUTĚŽ o rodinnou hru COLT EXPRESS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou hru COLT EXPRESS - www.chrudimka.cz

Blíží se další ročník Festivalu her a hraček pro malé i velké který letos proběhne ve dnech 23. a 24. listopadu 2018 v Pardubicích.

Víme že si rádi hrajete stejně jako my proto pro Vás připravujeme zábavný a hravý doprovodný program. I v tomto roce Vás budeme postupně lákat na spoustu novinek z řad deskových her hlavolamů autíček panenek robotů i modelů. určitě se dá s nadsázkou říci že část je pardubické deskohraní.

Děti vezměte své rodiče za ruku a přijďte si na festival her a hraček vybrat a vyzkoušet zajímavé hry které si pak můžete zakoupit a doma společně zahrát.

Festival je určen všem od malých až po velké kteří si rádi hrají lámou si hlavu a baví se. Na festivalu tak mají jedinečnou možnost si hry hračky hlavolamy nebo stavebnice před nákupem vyzkoušet. Nekupují zajíce v pytli. Termín festivalu je záměrně volen před Vánocemi tak aby si návštěvníci mohli nakoupit netradiční a zajímavé dárky.

Bližší informace o festivalu najdete na webu www.festival-hry-hracky.cz a na Facebooku www.facebook.com/festival.her.hracek.

Chcete-li vyhrát jednu z deseti rodinných vstupenek na Festival her a hraček pro malé i velké a jeden z vás i krásnou rodinnou hru Colt Express odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.11.2018

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o 4 knihy Ten můj font - www.vasesouteze.cz
Soutěž o knihu Marcy a hádanka od sfingy - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Pod rozpáleným sluncem - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace