SOUTĚŽ o knihu Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz - www.chrudimka.cz

Vyčerpávající zdroj inspirace pro fotografování modelek.

Jedinečná kniha přistupující k fotografování žen a ženské postavy velmi praktickým a názorným způsobem. Pokud jste si někdy po focení řekli že fotografie je dobrá jen jí něco chybí problém mohl být například pouze v drobné změně úhlu záběru postavy možná jste fotili z příliš nízkého podřepu nebo se naopak nehodilo fotit ze vzpřímeného stoje. Možná vaše modelka nevěděla co dělat při focení s rukama možná se vám nelíbil její postoj ale nedokázali jste jí vysvětlit co vlastně chcete. A možná se chcete jen naučit jak správně pracovat a fotit s ženským modelem. Ať už patříte do jakékoli skupiny Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz vám můžeme vřele doporučit.

Kniha je nabitá ukázkami různých póz různých záběrů těchto póz a postojů ale také schématy popisujícími jak vůbec ta a ta fotografie byla nafocena a osvětlena. Na přehledných ukázkách se dozvíte kdy jsou které pózy vhodné a co vyjadřují. Navíc se kniha neomezuje jen na jednu modelku nebo typ fotografie v knize najdete širokou škálu modelek a jejich fotografie v různých pózách. Od stoje přes snímky modelek vkleče a vleže nebo v podřepu až po fotografie v pohybu. Od studiových glamour fotografií v prádle po exteriérové fotografie modelek v retro stylu. Vše opatřeno komentáři fotografů a technickými informacemi o fotografii.

Opravdu komplexní průvodce pro fotografy kteří chtějí fotografovat ženy.

Chcete-li vyhrát knihu Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 11.11.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Kouřové signály - www.klubknihomolu.cz
Soutěž o román Tíha lží - www.vasesouteze.cz
Soutěž o audioknihu Obchod na korze - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace