SOUTĚŽ o vstupenky na koncert SMOKIE v Pardubicích - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na koncert SMOKIE v Pardubicích - www.chrudimka.cz

Vytáhněme vinylové desky oprašme texty hitů a pojďme vzdát hold legendě legend na koncerty SMOKIE se symfonickým orchestrem

THE SYMPHONY TOUR je v celosvětovém měřítku jedinečné v tom že hlavní hvězda SMOKIE i předkapela maybe budou hrát s podporou 40členného symfonického orchestru DANUBIA ORCHESTRA OBUDA. DOO je fantastický maďarský symfonický orchestr který koncertuje po celém světě s těmi největšími hvězdami jako jsou Andrea Bocelli Jose Curra Sarah Brightman či John Malkovich.

Hudebních skupin které hrají a koncertují 50 let je opravdu málo a těch které mají tolik hitů že je nelze spočítat ještě méně. Tady lze uvést opravdu asi jen ACDC Queen Rolling Stones a právě SMOKIE. Living Next Door To Alice Needles And Pins Oh Carol I'll Meet You At Midnight If You Know How To Love Me Don't Play Your Rock'n'Roll To Me Lay Back In The Arms Of Someone Something's Been Making Me Blue Wild Wild Angels Mexican Girl For A Few Dollars More Take Good Care Of My Babe to je 12 hitů které si na koncertě určitě užijeme a bude jich ještě mnohem více. Mnoha skladbám se v Česku dostalo té cti že s českými texty patří mezi naše domácí klenoty asi nejvíce Mýdlový princ v podání Václava Neckáře a Alenka v říši divů kterou si vypůjčil Karel Zich.

Smokie do Česka poprvé přiváží produkční společnost FP PRO která už pro své diváky připravila turné skupiny Gregorian 2017 či symfonický galakoncert Royal Christmas Gala se Sarah Brightman Gregorian Amelií Brightman Mario Frangoulisem a dalšími hvězdnými interprety. „Smokie miluji celý život jejich hudba mi dává radost i dobrou náladu a texty znám opravdu nazpaměť. Chci udělat radost sobě i všem lidem kteří mají SMOKIE rádi stejně jako já. Připravili jsme se SMOKIE sérii výjimečných koncertů v symfonickém provedení s podporou skvělé maďarské filharmonie DANUBIA ORCHESTRA ÓBUDA a speciálního českého hosta skupiny maybe kterou si SMOKIE sami vybrali z nabídky mnoha domácích interpretů. maybe také zahraje své úžasné skladby Heaven Odpověď Magnetické pole Lítám či Amerika v symfonickém provedení' řekl Miroslav Bučko.

Velká pečlivost je v tomto projektu věnována také vizuální stránce kvalitní zvukové a světelné technice či velkoplošným projekcím. „Bude to skutečně velkolepá show která se kompletně připravuje v České republice a Maďarsku. O spolupráci jsme poprosili ty nejlepší mistry svého oboru společnosti Rentalpro a AV Media. Určitě Vás také bude zajímat že na koncertech budou na velkoplošných projekcích použity fotografie i videa z archivu SMOKIE za celých 50 let' říká Miroslav Bučko.

Koncerty se uskuteční v listopadu a prosinci 2018 v Budapešti Bratislavě Brně Zlíně Ostravě Plzni Pardubicích a Praze. Vstupenky jsou již v prodeji přímo na oficiálních webových stránkách www.smokie2018.cz a také v sítích Ticketportal a smsticket.

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na koncert SMOKIE v Pardubicích odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 25.10.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Kouřové signály - www.klubknihomolu.cz
Soutěž o román Tíha lží - www.vasesouteze.cz
Soutěž o audioknihu Obchod na korze - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace