SOUTĚŽ o pleťový krém a sprchový gel značky STYX - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pleťový krém a sprchový gel značky STYX - www.chrudimka.cz

Festivalu zdraví krásy pohybu opět láká návštěvníky na zajímavý program a služby a produkty v péči o zdraví a krásu. Po oba dva dny ochutnáte zdravou stravu a nutriční poradkyně Vám poradí jak přirozeně zhubnout odborníci OFTEX oční kliniky vyšetří Váš zrak vizážistky poradí v péči o pleť a jak se nalíčit přirozeně a podle trendů čekají na Vás ukázky masáží rukou a šíje opět se můžete těšit na vyšetření z kapky krve z programu pak čekají na dámy opět módní přehlídky a ukázky cvičení návštěvníci budou mít možnost zakoupit si kvalitní pěstící biokosmetiku a další produkty pro zdraví.

Festival se koná v pátek 12. října a v sobotu 13. října 2018 v ABC Klubu Pardubice nedaleko pardubického Aquacentra.

Bližší informace k festivalu najdete na www.zdravi-krasa-pohyb.cz a na Facebooku www.facebook.com/festival.zdravi.krasy.pohybu.

Chcete-li vyhrát pleťový krém sprchový gel značky STYX a vstupenky na Festival zdraví krásy pohybu v Pardubicích odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 9.10.2018

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: S probiotiky BIOPRON FORTE si užijte léto naplno - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o knihu Veliký tůdle - www.vasesouteze.cz
Soutěž o průvodce Procházky Prahou - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace