SOUTĚŽ o dva turistického průvodce po USA z řady Rough Guides - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dva turistického průvodce po USA z řady Rough Guides - www.chrudimka.cz

USA východ
Spojené státy americké země snů objevů a kontrastů nazývaná Nový svět.

Východní pobřeží USA ještě nese v paměti okamžik kdy sem vkročili první osadníci aby položili základy principům demokracie. Průvodce Rough Guide nabízí to nejlepší z lákadel a to nejzajímavější z destinací východní části USA můžete se pustit po stopách původních obyvatel Ameriky podivovat se pečlivě udržovaným tradicím nebo neskutečně šokujícím výstřednostem navštívit střechy mrakodrapů a zamilovat se do přírodních krás sopečných ostrovů okouzlujících vodopádů či domovů nebezpečných medvědů grizzly. A nejen to ale i mnoho dalšího!

USA západ
Aktualizovaný turistický průvodce Západ USA přináší nové informace pro všechny kteří se ať už na vlastní pěst anebo organizovaně rozhodnou navštívit tuto část Ameriky. Texas Kalifornie Aljaška či Havaj lákají Evropany odnepaměti. Někdo dá ovšem přednost nádherným pláním a skalnatým horám. V každém případě jsou ale perlou západní části USA unikátní národní parky které by si neměl nechat ujít žádný turista.

Průvodce je doplněn barevnými fotografiemi a podrobnými mapami. A samozřejmostí jsou aktualizované detailní informace o ubytování stravování zábavě či dopravě. Rozhodně je to ideální společník na cestách Amerikou.

Z prestižní britské řady Rough Guides.

Chcete-li vyhrát turistické průvodce z řady Rough Guides USA východ a USA západ odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 5.10.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Busny: Tam - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace