SOUTĚŽ o čtyři novinky z nakladatelství Zoner Press - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o čtyři novinky z nakladatelství Zoner Press - www.chrudimka.cz

Perfektní fotografie
Příručka pro samouky díky níž proniknete do tajů nejen svatební fotografie.

Tato kniha je pro fotografy kteří chtějí fotografovat lidi. Je jedno jestli fotografujete svatby maturitní plesy páry lifestylové portréty módu cestovatelské snímky nebo třeba profesní portréty pro firmy.

Roberto Valenzuela v knize Perfektní Fotografie v originále Picture Perfect Practice rozděluje umění fotografie na tři hlavní elementy práce s lokací pózování lidí a samotné pořízení snímku. Pokud spojíte tyto tři prvky z problémů se stanou příležitosti a z nemožných fotografií součást vašeho portfolia. Jde v ní o to poskytnout vám takové nástroje a přístupy abyste fotili pozoruhodné fotky na jakémkoli místě bez ohledu na jeho estetický půvab. Naučí vás rozebrat si pózu abyste vytvořili přirozené vytříbené a sebejisté portréty bez ohledu na to kdo stojí před vaším objektivem. Naučí vás pracovat se světlem tak aby vás nezaskočily žádné světelné podmínky.

Pokud před vaším objektivem stojí člověk je tato kniha pro vás.


Vytvořte svou Knihu života
Přeměňte emoce v umění.

Neustále se potýkáme s různými životními komplikacemi a všemožnými názory lidí které v nás zanechávají určitou stopu a ovlivňují náš pohled na svět i na sebe sama. Osvojujeme si různé předsudky a sebekritické soudy které nás brzdí a omezují. Právě výtvarná tvorba je jedním z nejefektivnějších způsobů jak se vnitřně osvobodit a získat zpět ztracené sebevědomí.

Výtvarnice Tamara Laporte již řadu let pomáhá prostřednictvím online kurzů zvaných Life Book lidem všeho druhu pracovat se svými emocemi pomocí umění. Kniha Vytvořte svou Knihu života Create Your Life Book je shrnutím její mnohaleté práce a obsahuje ty nejúspěšnější výtvarné projekty které lidem nejvíce pomohly. Naučíte se rozpoznat své problémy a trápení přiznat si je a v průběhu tvoření se s nimi vyrovnat a oprostit se od nich. V každém projektu pomocí instrukcí krok za krokem objevíte své kreativní já naučíte se pracovat různými technikami zjistíte co vám brání v rozletu a zároveň oceníte to co máte a za co můžete být vděční.

Svá hotová díla pak na závěr svážete do jedné knihy a budete mít trvalou upomínku na to čeho jste se zbavili a co nového a cenného jste získali.


Čtěte pokud chcete dobýt Instagram
Dávat fotky na Instagram je jednoduché. Proto je tato síť tak oblíbená. Pokud ale chcete aby se vaše snímky dostaly i mezi širší publikum než jen pár kamarádů už tak snadné to není. Musíte mít plán musíte mít odhodlání a samozřejmě také dobré fotografie. Se vším vám pomůže kniha Čtěte pokud chcete dobýt Instagram.

Většina lidí používá Instagram a další podobné aplikace k šíření svých zážitků mezi přátele. Věděli jste ale že se dá Instagramem živit? A to docela dobře. Je snad něco co by možnosti dnešní doby vystihovalo lépe než životní styl složený z cestování focení sdílení zážitků s ostatními a za to vše být finančně odměňován?

Ale ať už plánujete tuto Instagramovou hru rozjet naplno a aspirujete na to stát se další @ALADYINLONDON nebo @DANIELLEPEAZER nebo jen chcete sdílet zážitky z cest s přáteli po celém světě kniha Čtěte pokud chcete dobýt Instagram je dobrým zdrojem informací. 50 světoznámých instagramerů se s vámi podělí o způsob jakým k Instagramu přistupují oni. Prozradí vám základní vlastnosti fungujícího profilu i své vlastní tipy na to jak profil a fotografie posunout o úroveň výš. Dostanete odpověď mimo jiné na to:

Jaké fotografie jsou ty pravé
kdy a jak je nahrávat
v jakém jazyce
jak komunikovat s ostatními na Instagramu
jak se dostat mezi Doporučené uživatele
jak se dostat do hledáčku firem a agentur
a mnoho dalšího.
V českém vydání knihy také najdete exkluzivní část ve které se vám stejným způsobem představí sedm instagramerů z Česka. Ti vám řeknou jak vše funguje u nás a co od Instagramu může očekávat našinec.


Zoner Photo Studio X 04/2018
Kniha k aktualizované verzi ZPS X z dubna 2018.

Tato příručka je určena všem fotografům kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Obsahuje desítky aktualizovaných návodů které ocení jak úplní začátečníci tak zkušení fotografové. Věnuje se i novinkám ZPSX práci s vrstvami rozšířeným nedestruktivním úpravám výrobě fotopředmětů a střihu videa. Publikace uceleně popisuje celý příběh fotografie od stažení do počítače přes organizaci po úpravu a sdílení. Je pojata jako soubor samostatných tutoriálů které čtenáře provedou každým postupem krok po kroku. Osvojte si rychle práci se Zoner Photo Studiem X. Naše příručka vám představí jeho prostředí a poradí i s konkrétními úpravami. Vše je ukázané na konkrétních příkladech a doplněné názornými fotografiemi. Díky tomu pro vás bude ovládání ZPS X hračka.


Chcete-li vyhrát jednu ze čtyř knižních novinek z nakladatelství Zoner Press odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.9.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Polévky ze Svatojánu - www.vasesouteze.cz
SOUTĚŽ o vstupenky na stand-up comedy NA STOJÁKA do R-klubu Chrudim - www.chrudimka.cz
Soutěž o 3 audioknihy Někdo blízký - www.vasesouteze.cz
Soutěž o tři leporela s Disney postavičkami - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace