SOUTĚŽ o deskovou hru DICE FORGE - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru DICE FORGE - www.chrudimka.cz

V neustálé honbě za zábavou a aby zahnali nudu uspořádali bohové velkolepý turnaj ve kterém hrdinové soutěží ve snaze stát se polobohy! Aby se jim této nezměrné odměny dostalo musejí ovládnout kouzelné kostky zatímco čelí božským zkouškám na nebeských ostrovech a obětují v božím chrámu. Poslední co zbývá je najít pár schopných hrdinů které by do své show dosadili.

V Dice Forge Kostkovárně každý hrdina obdrží dvě kostky s vyměnitelnými stěnami které mohou v průběhu hry upravit a vylepšit. Díky těmto úpravám mohou hrdinové směrovat sílu náhody svých kostek a převzít kontrolu nad svým osudem!

Každým hodem hrdinové shromažďují zdroje a otevírají množství možností. Nákupem nových stěn a vylepšováním svých kostek se stávají mocnějšími. Pro zisk dalších odměn a slávy musí rovněž čelit zkouškám které pro ně bohové připravili.

Pro hrdiny božské kostky představují nejcennější spojence ve snaze získat místo v Pantheonu.

Chcete-li vyhrát deskovou hru DICE FORGE odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 4.9.2018

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Osvětimská ukolébavka - www.vasesouteze.cz
SOUTĚŽ o deskovou hru LUXOR - www.chrudimka.cz
Soutěž o knihu Moře potkalo oblohu z nové ZÁSILKY Z KNIHOZEMĚ - www.vasesouteze.cz
25 let s Moníncem 25 možností vyhrát - www.moninec.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace