SOUTĚŽ o vstupenky na koncert Daniela LANDY v Pardubicích - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na koncert Daniela LANDY v Pardubicích - www.chrudimka.cz

„Touha je žít' cituje Daniel Landa svůj úspěšný singl jako hlavní slogan svého velkého jubilejního turné.

Český rockový zpěvák hudebník a skladatel Daniel Landa si přímo na své 50. narozeniny nadělí opravdu veliký dárek! Po 3 letech kdy se mu podařilo svolat desítky tisíc fanoušků na svůj Velekoncert v pražských Letňanech opět vystoupí před českým a slovenským publikem na 6 exkluzivních halových koncertech.

Připravuje se velkolepá show se speciálním pódiem uprostřed haly které se vyrábí pouze pro toto narozeninové turné. Diváci se mohou těšit také na světelné a pyrotechnické efekty a také velkoplošné LED projekce díky kterým budou mít diváci stále skvělý výhled ze všech míst v hale.

Kromě svého 50. jubilea oslaví koncerty Daniel Landa jakožto velký vlastenec také 100. výročí republiky.

Na koncertech zazní největší Landovy hity které provázely celou jeho dosavadní hudební kariéru. Koncerty doprovodí vynikající rocková kapela složená z Landových dlouhodobých spoluhráčů a kamarádů. Jako pěvecký host vystoupí mladý talent Přemysl Pálek hvězda nového uvedení Landova prvního muzikálu Krysař v pražském Divadle Kalich.

Turné se těší obrovském zájmu diváků koncert v Praze je již teď beznadějně vyprodaný. Dále Daniel vystoupí v Brně Ostravě Pardubicích Českých Budějovicích a v Bratislavě.

Nenechte si ujít toto jedinečné turné na kterém o emoce nouze nebude.

Chcete-li vyhrát vstupenky na koncert Daniela LANDY v Pardubicích odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 23.8.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Nejlepší hry z lesních školek - www.vasesouteze.cz
Soutěž o 3 knihy Poslední velký den - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Dívka z Brooklynu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace