SOUTĚŽ o vstupenky na STAR WARS in Concert - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na STAR WARS in Concert - www.chrudimka.cz

V pražské O2 areně se 15. října 2018 uskuteční promítání filmu Star Wars: Epizoda IV Nová naděje. Ikonickou hudbu tohoto filmu složenou Johnem Wiliamsem zahraje živě The City of Prague Philharmonic Orchestra Filharmonici města Prahy. Film bude promítán na obří velkoplošné plátno o rozměrech 20 na 10 metrů. Jedná se o první promítání s živým orchestrem této ikony science fiction v České republice. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal.

Filmová sága Star Wars zasáhla miliony fanoušků po celém světě. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších filmových příběhů všech dob jehož sláva a popularita přesáhla filmová plátna a stala se jednou z nejcennějších značek planety. Čeští fanoušci Star Wars se nyní dočkají unikátního zážitku. 'Díky velkému projekčnímu plátnu a velkému filharmonickému orchestru budou diváci naprosto vtaženi do děje a budou moci prožít zničení Hvězdy smrti naprosto na vlastní kůži” sděluje tisková mluvčí pořádající agentury JVS Group Květa Havelková.

V rámci české premiéry Star Wars v konceptu velkoplošného promítání a živého hudebního doprovodu se bude v Praze promítat prvně natočený díl Star Wars: A New Hope Nová naděje. Ten natočil George Lucas již v roce 1977 a představil tak světu nový fenomén. Film kterým to vše začalo a který změnil budoucnost filmového průmyslu. Nová naděje získala celkem sedm filmových Oscarů. Filmoví fanoušci v tomto filmu poprvé viděli Dartha Vadera Luka Skywalkera Han Sola princeznu Leiu ale i roboty R2-D2 nebo C-3PO.

Kromě přelomu v oblasti trikových efektů a celkové výpravy filmu hraje nepřehlédnutelnou roli v snímku samozřejmě hudba. Za tu získal skladatel John Williams cenu Oscar Zlatý Globus cenu Bafta i Grammy. Stal se tak jedním z nejúspěšnějších filmových hudebních skladatelů všech dob. 'Myslím že neexistuje žádná slavnější filmová melodie než právě ta ústřední k filmu Star Wars která poprvé zazněla ve filmu Nová naděje. V podání kompletního filharmonického orchestru půjde o skvělý zážitek” doplňuje Havelková. Celá show bude zajištěna nejmodernějším zvukovým aparátem.

Chcete-li vyhrát 2x 2 vstupenky na STAR WARS in Concert odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 21.8.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Lístky na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - www.ireport.cz
SOUTĚŽ: Čím potěšit kočičí fajnšmekry? Salámkem plným masa - www.zenyprozeny.cz
SOUTĚŽ o fantasy knihu ČASODĚJOVÉ Koruna času - www.chrudimka.cz
Soutěž o audioknihu Proč máma nadává - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte dvě knihy Síla přírody - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace