SOUTĚŽ o pomocníky a úpravu vlasů v cestovním minibalení - www.zenyprozeny.cz

SOUTĚŽ o pomocníky a úpravu vlasů v cestovním minibalení - www.zenyprozeny.cz

Vyhrajte v naší soutěži tři neocenitelné pomocníky na úpravu vlasů v cestovním mini balení od francouzské značky BaByliss! Krásné vlny i hladký účes dosáhnete pomocí mini žehličky na vlasy BaByliss i-Curl H110E. Je velká pouze 18 cm a přitom se postará o úpravu vlasů podle vaší aktuální nálady. Při teplotě max. 180 ° C dosáhnete zvlnění i vyrovnání povrchová úprava Satin Touch je přitom k vlasům maximálně šetrná. Pokud si neumíte představit svůj účes bez pevných vln pořiďte si do cestovní výbavy mini kulmu BaByliss H120E. Kromě kompaktního provedení zaujme i speciálním tvarem loknovací části který zkrátí čas úpravy na minimum. Aby vlasy netrpěly povrch je potažen keramickou vrstvou.
Pro jednoho výherce máme připraven balíček pomocníků od BaByliss - mini žehličku na vlasy BaByliss i-Curl H110E mini kulmu BaByliss H120E a Mini žehličku na vlasy BaByliss H100E.

 

Datum ukončení soutěže: 25.7.2018

Kategorie: Ostatní


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Osvětimská ukolébavka - www.vasesouteze.cz
SOUTĚŽ o deskovou hru LUXOR - www.chrudimka.cz
Soutěž o knihu Moře potkalo oblohu z nové ZÁSILKY Z KNIHOZEMĚ - www.vasesouteze.cz
25 let s Moníncem 25 možností vyhrát - www.moninec.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace