SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA  podzim 2018 - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018 - www.chrudimka.cz

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA zve do světa krásy a harmonie

Podzimní trendy v účesech líčení módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu zážitky ze soutěží přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek to vše nabízí 26. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA pořádaný v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany 7. a 8. září 2018.

Na více než 350 výstavních stáncích budou připraveni odborníci poskytující užitečné rady a informace v oblasti profesionální pěstící i dekorativní kosmetiky podle individuálních potřeb Vám přímo na míru!

K péči o tělo patří i relaxace proto je nedílnou součástí veletrhu velká řada seminářů a workshopů směřující k využití aromaterapie detoxikace relaxačních masáží wellness produktů a k celkově zdravému životnímu stylu.

S blížícím se podzimem přicházejí nové trendy v líčení účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková. Za velkolepými kadeřnickými i módními show budou stát Honza Cigánik Romana Topinková Daniela Hejtmánková či Honza Špilar. Nebudou chybět ani oblíbené módní přehlídky tentokrát v podání nádherných finalistek soutěže České Miss.

Nenechte si ujít dech beroucí práci soutěžících v nabytém programu prestižních soutěží mezi kterými nebude chybět oblíbená kadeřnická soutěž INSPIRACE 2019 s poetickým tématem Flower Hairstyle Transformation či MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MAKE-UPU tentokrát na exotické téma Královna pouště. Pro juniory nebude chybět soutěž designerů Fashion Games 2018 na téma Playtime. Tradičně budeme svědky soutěže v naturálním fitness Mistrovství ČR v nail designu i International Beauty Foot Cup Czech 2018.

Nejlepší produkty z oboru budou jako každoročně odměněny v soutěži produktů mimořádné kvality BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.

Nezapomenutelná atmosféra veletrhu zkrášlovací služby zdarma a příznivé ceny budou třešničkou na dortu všech zážitků ze světa krásy módy a harmonie.

Chcete-li vyhrát kosmetické balíčky a vstupenky na podzimní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2018 odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.8.2018

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o meruňkové novinky v péči o vlasy - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o audioknihu Skleněný pokoj - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte dvě knihy Lord John a Ďáblovy ruce - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace