SOUTĚŽ o vstupenky na Vizovické Trnkobraní - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Vizovické Trnkobraní - www.chrudimka.cz

Kompletní hudební program letošního 51. ročníku oznamuje hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní který se koná v pátek a sobotu 17. a 18. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Do své druhé padesátky tento hudební festival s nejdelší tradicí vstoupí s Jarkem Nohavicou který se na Trnkobraní vrací po dlouhých jedenadvaceti letech kdy býval pravidelným účastníkem festivalu. Návštěvníci se dále můžou těšit na Arakain a Lucii Bílou kapely Divokej Bill Mig 21 Mandrage Jelen Mirai či zpěvačku Ewu Farnou a další interprety a kapely. Poslední levné lístky na Trnkobraní jsou do 31. května v předprodeji na www.vizovicketrnkobrani.cz.

Fanoušci na Trnkobraní dále uvidí koncerty Argemy Wohnoutů Portless Poletíme? Desmod či Gazdiny Roby a dalších. 'Jsme moc rádi že do další padesátky festival vstupuje s Jarkem Nohavicou jako hlavní hvězdou. Jednali jsme s ním několik let loni jsme ho velmi chtěli na festivalové padesátiny ale až letos to klaplo. Věřím že podobná šťastná hvězda bude Trnkobraní svítit celou druhou padesátiletku' říká organizátor festivalu Michal Šesták. V programu nebudou chybět také tradiční lokální hvězdy jako je Fleret a Zuzana Šuláková dcera legendární Jarmily Šulákové. Stejně jako loni v oficiálním programu Trnkobraní vystoupí i kapela která vzejde z výsledků talentové soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní hlasování aktuálně vrcholí na facebookové stránce festivalu. Součástí festivalu bude i tradiční oblíbená soutěž v pojídání švestkových knedlíků otevřená široké veřejnosti. Ta letos proběhne v sobotu ve 13.20 hodin a moderovat ji budou Patrik Hezucký s Michalem Kavalčíkem dříve Rudou z Ostravy. Účastnit se jí opět budou i kapely loni v soutěži hudebních jedlíků s přehledem zvítězila skupina Visací zámek s celkem 154 snědenými knedlíky tedy v průměru 308 knedlíku na člena kapely. Ve festivalovém areálu bude možné ochutnat ovocné knedlíky vyráběné z různých druhů ovoce ze kterých likérka Rudolf Jelínek pálí své destiláty nebo navštívit muzeum slivovice. Návštěvníci se mohou těšit také na doprovodný program zahrnující filmové projekce divadelní představení taneční vystoupení folklorních souborů a soutěžní a tvůrčí aktivity pro děti.

Trnkobraní návštěvníkům nabídne vyšší komfort v prostoru před festivalovým areálem bude zcela nově k dispozici prodejna potravin. Ubytovat se bude možné v placeném VIP kempu bezpečném oploceném hlídaném a osvětleném prostoru s nonstop recepcí a úschovnou možností dobití telefonů sprchami s teplou vodou umývárnami a sociálním zařízením s pravidelným úklidovým servisem nebo ve stanovém městečku zdarma.

Chcete-li vyhrát vstupenky na Vizovické Trnkobraní odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 5.8.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Mami přidej - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Pátá oběť - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o karetní hru TIMELINE: ČESKO - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace