SOUTĚŽ o vstupenky na Studnice Fest - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Studnice Fest - www.chrudimka.cz

Ve dnech 3. a 4. srpna 2018 proběhne v areálu Cihelka na okraji Hlinska tradiční hudební festival Studnice Fest který si ponechal nádech nezávislé a jedinečné akce ale jehož line-up okoření i hvězdná jména tuzemské hudební scény. Organizátoři mysleli i na rodiny s dětmi.

„Dvanáctý ročník nebude tuctový' slibují Jakub Balada a Pavel Kosina organizátoři hudebního festivalu Studnice Fest. Ten tradičně dělí festivalovou hudební sezónu ve východních Čechách na dvě poloviny a letos se v Hlinsku uskuteční ve dnech 3. a 4. srpna 2018. Jeho největšími taháky budou premiérově vystupující Tata Bojs či Mydy Rabycad ale i osvědčené kapely minulých ročníků jako Skyline Dukla Vozovna nebo Volant. „Sázíme na pozitivní atmosféru festivalu a line-up pro nás není jen kalkul který má z plakátu nalákat návštěvníky. Pro ně chceme do Hlinska dostat co nejvíc kvalitních kapel které nám osobně sedí. Máme radost jak se nám to podařilo letos poskládat' přibližuje organizátor Jakub Balada.

Přes své punkrockové kořeny festival dozrává a kromě kapel produkujících říznou muziku bude místo na další žánry i zvukově klidnější tělesa jako projekt Ille s křehkým hlasem Olgy Königové. Novinkou dokazující posun festivalu pak bude stage věnovaná dětem kterou oživí i divadelní vystoupení. „Program na hlavní stage a té dětské se bude doplňovat a rozšiřujeme tak nabídku pro ty návštěvníky kteří k nám chtějí zavítat s dětmi' doplňuje druhý z organizátorů festivalu Pavel Kosina.

Více informací zájemci naleznou na oficiálním webu akce www.studnicefest.cz nebo facebooku www.facebook.com/studnicefest

Chcete-li vyhrát vstupenky na Studnice Fest 2018 odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 27.7.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Mami přidej - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Pátá oběť - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o karetní hru TIMELINE: ČESKO - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace