SOUTĚŽ o vstupenky na festival Benátská! s Impulsem - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na festival Benátská! s Impulsem - www.chrudimka.cz

Již 26. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat opět poslední červencový víkend od čtvrtka 26. 7. do neděle 29. 7. 2018 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu.

Pořadatelé již odhalili první potvrzená jména včetně českých i zahraničních headlinerů festivalu. Českým headlinerem letošní Benátské! s Impulsem bude legendární písničkář skladatel a hudebník Jaromír Nohavica. Ze zahraničí na festival zavítá německá rocková formace Guano Apes a dále také legendární hvězda světové poprockové scény Bonnie Tyler!

Návštěvníci se mohou dále těšit na skupinu Divokej Bill BSP Xindla X Petra Koláře Václava Neckáře se skupinou Bacily Anetu Langerovou Marii Rottrovou Miro Žbirku Žlutýho psa nebo na Děda Mládek Illegal Band.

Zkrátka nepřijdou ani příznivci tvrdšího žánru. Na festival se opět vrátí kapela Tublatanka a dále vystoupí kapely Visací zámek Krucipüsk Dymytry Doctor PP Citron Arakain Vypsaná fixa Škwor Metalinda Mňága a Žďorp Jasná Páka Salamandra Komunál a další.

Chybět nebude ani tradiční scéna s dramaturgií pro mladší publikum. Z libereckých kapel opět dorazí zpěvák Sebastian Atmo music Lipo Paulie Garand s jeho live bandem nebo Jakub Děkan. Dále přijedou zpěvák Pavel Callta Voxel nebo písničkář Pokáč či kapela Cocotte minute. Benátskou! podruhé navštíví i rapper Marpo a kapela Mirai a poprvé se na festivalu představí i zpěvák Ben Cristovao se svojí speciální show.

Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl ví že pořadatelé nepřehání když opět slibují tři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls čistotu rozmanité gastro možnosti stanové městečko a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Web: http://www.benatska.cz
Facebook: https://www.facebook.com/benatskanoc.cz

Chcete-li vyhrát vstupenky na festival Benátská! s Impulsem 2018 odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.7.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knihu Mami přidej - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte tři knihy Pátá oběť - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o karetní hru TIMELINE: ČESKO - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace