SOUTĚŽ o knihu BUBNY PODZIMU - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu BUBNY PODZIMU - www.chrudimka.cz

Bubny podzimu jsou čtvrtou knihou série románů Cizinka napsanou Dianou Gabaldon. Hlavní postavou je zdravotní sestra Claire Randallová narozená ve 20. století která cestuje v čase do 18. století ve Skotsku kde se potkává s válečníkem z vysočiny Jamiem Fraserem za kterého se provdá.

Nebezpečná cesta do neznáma pokračuje!

Bubny podzimuVynikající kniha… Nezačínejte se čtením pokud nemáte k dispozici alespoň víkend! Každá stránka z pera Diany Gabaldon oplývá úžasnou kombinací humoru divokých dobrodružství a vše zachraňující moci lásky… Budete nadšeni!

Hrdinka bestselleru CizinkaClairese v Bubnech podzimu vrací společně se svým manželem Jamiem Fraserem aby společně našli nový život v amerických koloniích. Předchozí román Mořeplavec skončil když ztroskotali v Georgii v roce 1765 šťastní že jsou pryč ze Skotska. Bubny podzimu začínají tam kde Mořeplavec skončil. Jamie s Claire Fergusem a Ianem se vydávají do Charlestonu a Wilmingtonu než se usadí v kopcích severní Karolíny kde doufají že si vybudují nový domov. Ve stejné době zůstává Brianna Ellen Randallová a její nápadník historik Roger Wakefield ve 20. století. Brianna teď osiřela když se její matka vrátila do minulosti a ona má problém s tím tenhle fakt přijmout. Také je zvědavá na svého otce kterého nikdy nepotkala načež objeví tragický kus historie který muže ovlivnit štěstí jejích rodičů. Tenhle objev ji přesvědčí aby se sama vrátila v čase a zachránila svoje rodiče. Roger ji následuje.

Diana Gabaldon je v Bubnech podzimu vskutku v té nejlepší formě!

Chcete-li vyhrát knihu BUBNY PODZIMU Knihy Omega odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.7.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o knížku Velké dobrodružství malého pejska - www.vasesouteze.cz
Soutěž o tři audioknihy Věř mi - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace