SOUTĚŽ o vstupenky na ROZMARNÉ LÉTO - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na ROZMARNÉ LÉTO - www.chrudimka.cz

ROZMARNÉ LÉTO MÁCHOVO JEZERO 21. července 2018

Již třetí ročník rodinného hudebního festivalu vás čeká v nádherném prostředí Máchova jezera na pláži Klůček. Rozmarné léto festival pro celou rodinu loni dokázal zaplnit pláž Klůček u Máchova Jezera do posledního místa.

Návštěvníci se bavili skvělým hudebním programem na dvou pódiích vykoupali se v jezeře zasoutěžili si s dětmi a bavili se s dalším doprovodným programem Rozmarného léta.

Kdo chtěl mohl se na festival dostat po vodě parníkem nebo si udělat rodinnou procházku z blízkých Doks. Pro všechny byl ale festival Rozmarné léto skvělým cílem rodinného výletu zakončený plážovou party pro všechny generace.

„Letos tomu nebude jinak' slibují pořadatelé festivalu jehož hudební program je už hotov.

Návštěvníci se mohou těšit na českého slavíka Tomáš Kluse Jaroslava Uhlíře Žlutého psa Voxela Crossband na muzikál Pomáda nebo na nejvtipnějšího kouzelníka Richarda Nedvěda. Ty nejmenší potěší Čiperkové Lumpína Škola písničkou nebo divadélko Kůzle. Chybět nebudou soutěže skákadla balónky ani houpačky.

Chcete-li vyhrát vstupenky na rodinný hudební festival ROZMARNÉ LÉTO odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 11.7.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Wild - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace