SOUTĚŽ o vstupenky na HRADY CZ  Kunětická hora - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na HRADY CZ Kunětická hora - www.chrudimka.cz

Čtrnáctému ročníku putovního festivalu Hrady CZ budou v atraktivním prostředí památek dominovat Divokej Bill Tomáš Klus Mandrage a nově i Škwor Lenny Jelen či Slza.

Putovní festival Hrady CZ nabídne v atraktivním prostředí pěti českých a tří moravských hradů v jejichž blízkosti se koncerty konají ty nejlepší interprety tuzemské hudební scény. Kromě zavedených hudebníků jako jsou Divokej Bill Tomáš Klus Rybičky 48 či Mandrage se fanouškům Hradů CZ představí spousta nových kapel a interpretů kteří na festivalu ještě nikdy nehráli. Mezi nimi například Škwor Lenny Jelen Slza či Marpo. Organizátoři nabízejí i atraktivní nehudební program ve formě bezplatného vstupu na prohlídku jednotlivých hradů. Nově pořádají talentovou soutěž pro začínající kapely v jednotlivých regionech organizují doprovodné sportovní aktivity přidávají programy pro vyžití rodin s dětmi wi-fi zóny nebo ještě komfortnější bydlení ve speciálních kempech.

Festival Hrady CZ svou hradní 'šňůru” odstartuje v pátek a sobotu 13 a 14. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře Švihově Rožmberku nad Vltavou Veveří Hradci nad Moravicí Bouzově a svoji letošní tour uzavře tradičně na Bezdězu. V průběhu léta budou moci fanoušci na jednotlivých hradních zastávkách zhlédnout kromě jiných koncerty takových kapel a interpretů jako jsou například Horkýže Slíže J.A.R. Monkey Business Majk Spirit + General Foxx Plexis či Pražský výběr. Konkrétní program vystoupení na jednotlivých hradech organizátoři festivalu průběžně zveřejňují na webových stránkách se zbrusu novou grafikou www.hradycz.cz.

Chcete-li vyhrát vstupenky na HRADY CZ Kunětická hora odpovězte nám e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 7.7.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte dvě knihy Wild - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace