SOUTĚŽ o tři motorkářské průvodce - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři motorkářské průvodce - www.chrudimka.cz

Motorkářský průvodce po Čechách
Jste ostřílený motorkář který už procestoval kde co? Nebo jste začátečník? Ať tak nebo tak nabízíme vám tipy na výlety na motocyklu po naší republice. Je jedno jestli máte volné odpoledne nebo celý den. Můžete zvolit krátký výlet ze souboru nazvaného „Kolem komína' nebo celodenní trasu z řady „Výletů za poznáním'. Každý výlet je osobitě glosován a autor upozorňuje na zajímavosti měst a vesnic krásy přírody a místa kde se dá dobře najíst nebo kam raději nechodit. Představí Česko z trochu jiného pohledu z pohledu motorkáře který vše podřizuje svému miláčkovi.

Motorkářský průvodce po Moravě
Po velkém úspěchu Motorkářského průvodce po Čechách přichází nadšený motorkář s novým průvodcem tentokrát po Moravě. Svým osobitým stylem zpracoval nejkrásnější trasy doplnil mnoha fotografiemi a provede tak nejen motocyklisty ale i automobilisty a ostatní kteří rádi cestují a poznávají nové křížem krážem po moravské zemi po jejích památkách zajímavostech i dobrých hospůdkách.

Motorkářský průvodce po Slovensku
Po dvou úspěšných Motorkářských průvodcích po Čechách a Moravě se autor rozhodl zmapovat také nejkrásnější trasy Slovenska. Kromě popisu krás přírody a nejhezčích historických pamětihodností uvádí opět nejlepší hotely a penziony v nichž se dá přenocovat za nepříliš drahý peníz hospody a hospůdky kde je možné se dobře najíst a samozřejmě nevynechá ani příhody které zažil se svými kamarády při toulkách po Slovensku. Průvodce je doplněn množstvím barevných fotografií.

Chcete-li vyhrát tři motorkářské průvodce odpovězte e-mailem a soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.5.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o biokosmetiku STYX - www.svatebni-inspirace.cz
Soutěž o knihu Kroniky prachu - www.vasesouteze.cz
Soutěž o 2 knihy Expedice na severní pól - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace