SOUTĚŽ o audioknihu TO - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o audioknihu TO - www.chrudimka.cz

ltovní hororový román o podobách zla a nejniternějších lidských děsech ale i o odvaze síle přátelství a dětské imaginace ve velkolepé audio adaptaci v podání sedmi interpretů a v dosud neslýchaném rozsahu přes 50 hodin vícehlasé nahrávky.

Aby se nesmírně propracovaný ale obsáhlý a spletitý příběh dobře poslouchal četby se zhostilo hned několik interpretů kteří si mezi sebou rozdělili party členů Klubu smolařů Jan Vondráček David Novotný Jitka Ježková Jan Zadražil Michal Zelenka Vasil Fridrich a části zprostředkované vypravěčem Pavel Soukup.

Americké město Derry ve státě Maine má už od svého vzniku znepokojivé statistiky úmrtnosti především co se týče dětí a dospívajících… Každých sedmadvacet let tu nastává období plné smrti které často vyvrcholí katastrofou tragédií nebo masakrem. Jen v roce 1957 se cyklus zkázy podařilo zastavit partě sedmi dětí outsiderů kteří se spojili dohromady. Koktající Bill černoch Mike obézní Ben obrýlený a upovídaný Richie astmatický Eddie židovský chlapec Stanley a Beverly dcera věčně opilého násilníka ale nakonec vyrostli v úspěšné osobnosti a na dávná traumata už si nepamatují. Jenže teď nastal rok 1985 a TO se vrátilo. A oni musí splnit co tehdy slíbili.

Chcete-li vyhrát audioknihy TO z vydavatelství OneHotBook odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 2.5.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o dvě české detektivky - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři knihy Síla stylu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace