SOUTĚŽ o knihu ZTRACEN V DŽUNGLI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu ZTRACEN V DŽUNGLI - www.chrudimka.cz

Strhující příběh o přežití v Amazonii podle skutečných událostí

Čtyři cestovatelé se setkají v Bolívii a vypraví se do hlubin amazonského pralesa. Zpočátku snové dobrodružství se však rychle změní v nebezpečnou noční můru a po týdnech putování hustým podrostem se čtyři baťůžkáři rozdělí na dvě skupiny. Yossi který se po strašlivé nehodě na voru oddělí od svého společníka je nucen přežívat celé týdny o samotě a potýkat se s jedním z nejdivočejších prostředí na planetě. Musí si poradit bez nože mapy nebo výcviku k přežití sám si postavit improvizovaný přístřešek a shánět divoce rostoucí ovoce. Když mu během běsnící bouře napadne nohy gangréna a on ztratí veškerou orientaci začíná ztrácet naději a propadá pochybám zda se někdy dostane z džungle živý… Předloha k filmu Daniel Radcliffe v hlavní roli.

Chcete-li vyhrát knihu ZTRACEN V DŽUNGLI odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 30.4.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o dvě české detektivky - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři knihy Síla stylu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace