SOUTĚŽ o fotografickou knihu STROMY SVĚTA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o fotografickou knihu STROMY SVĚTA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 20. 3. 20. 4. 2018

Fotograf Tomáš Míček se převážně zaměřuje na osaměle stojící stromy. Svými fotografickými knihami již potěšil celou řadu čtenářů. Téměř mystickým způsobem v nich zachytil „přítomnost' stromů a jejich kouzlo. Svůj intuitivní přístup přitom kombinuje s dokonalostí technické fotografie. Původním podnětem k tomuto dobrodružství bylo estetické okouzlení úžas nad mnohotvárnou rozmanitostí a výrazovou silou stromů ať už se jednalo o urputné pletence řeckého olivovníku obří sekvoje v Kalifornii podivné africké baobaby nebo o australské žlutokapy jež vypadají jako by ani nebyly z tohoto světa. Jako fotograf se často soustředí na úžasné detaily jako jsou struktura stromové kůry či síťovitá spletitost kořenů aby pak přišel s téměř abstraktními snímky jež odhalují „tkáň' přírody.

Chcete-li vyhrát fotografickou knihu STROMY SVĚTA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.4.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Tisíc dnů v Toskánsku - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace