SOUTĚŽ o čtyři české detektivky - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o čtyři české detektivky - www.chrudimka.cz

Smrt malé blondýnky
Další příběh soukromého detektiva Berky je inspirovaný skutečným případem sexuální vraždy malého děvčátka v 80. letech minulého století. Je to jeden z případů který Berka řešil v té době jako mladý nadporučík u krajské mordparty tehdejší Veřejné bezpečnosti. Ve Šlapanicích městě nedaleko od Brna se jednoho červnového večera nevrátila domů malá holčička se svým pejskem. Když ji rodiče nemohou najít ohlásí zmizení dcerky na nejbližším oddělení VB. Policisté zorganizují pátrací akci při které jsou po půlnoci nalezena mrtvá těla holčičky i jejího psa.

Rakev bez nebožtíka
Nová kniha krimi povídek emeritního komisaře kriminální služby Ladislava Berana Rakev bez nebožtíka už svým názvem evokuje její obsah. Opět se potkáme s oblíbenou četnickou pátračkou která řeší kriminální případy z I. republiky. Všechny příběhy autor vyhledal nejen v archivech ale i v tehdejším dobovém tisku. Přečtěte si napínavé vyprávění o kriminalistických případech dob minulých které vyšetřuje už známá sestava písecké pátračky se štábním kapitánem Votrubou a jeho podřízenými Hřebejkem Čípem Kubíkem a dalšími.

Poslední zastávka Peklo
V kláštereckém zámeckém parku je nalezeno tělo mladé dívky a vedle ní podivný vzkaz pro policii. Vyšetřování se opět ujímají kriminalisté Petr Beránek a Šárka Jermanová. Oba policisty čeká zběsilý hon na vraha který za sebou nechává další oběti. Na scénu stejně jako v předchozím románu Stvůry přichází teď už blízký přítel policistky Jermanové výtvarník Ctirad Karafiát.

Panna a netvor
Absurdní situace. Postarší panovačně působící žena žádá policii aby hledala jejího dospělého syna kterého již několik dní postrádá. Tvrdí jim že ho musejí najít ale v duchu si není jista tím zda si to opravdu přeje. Obává se totiž že její syn je patologický násilník poznamenaný nenávistí zejména k mladým ženám. Scéna z titulní povídky nové knihy znovu naznačuje co o autorovi již víme: že je mistrem v dramatickém popisu vypjatých lidských osudů…

Chcete-li vyhrát čtyři české detektivky z nakladatelství MOBA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 12.4.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o poukazy na samozavlažovací květináče Plastia - www.zenyprozeny.cz
SOUTĚŽ o strategickou hru RISING SUN - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy My proti vám - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace