SOUTĚŽ o vstupenky na 2CELLOS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na 2CELLOS - www.chrudimka.cz

Love Story Titanic Rain Man Hra o trůny a mnoho dalších. Nejslavnější instrumentální duo současnosti 2CELLOS se na novém albu Score zaměřilo na populární filmové melodie a 14. června 2018 v pražské O2 areně je ve svém osobitém podání a v doprovodu Bohemian Orchestra Symphony Prague předvede českému publiku naživo.

„Zajděte se na ně podívat naživo jsou opravdu úžasní! Nevzpomínám si že bych od koncertu Jimiho Hendrixe někdy v 60.letech viděl něco tak strhujícího' vyjádřil Elton John své nadšení z dua které proslulo brilantní hrou na cello a hitovým repertoárem. Máte rádi filmovou hudbu klasiku nebo rock? 2CELLOS zahrají vše od Bacha přes Pána prstenů po AC/DC Guns N‘ Roses nebo Nirvanu.

2CELLOS tvoří Luka Sulic absolvent londýnské Royal Academy of Music a Stjepan Hauser který vystudoval Royal Northern of Music v Manchesteru. Oba jsou držiteli nespočtu mezinárodních ocenění a vítězi nejprestižnějších hudebních soutěží.

Společnou kariéru pod názvem 2CELLOS odstartovali v roce 2011 úpravou hitu Smooth Criminal od Michaela Jackona. Skladba se takřka přes noc stala masivním virálním hitem na YouTube který okamžitě vynesl duu nejen nahrávací smlouvu se Sony Masterworks ale také pozvání na turné Sira Eltona Johna.

Za uplynulých šest let nahráli čtyři alba jejich videa na YouTube vykazují celkově přes 580 milionů zhlédnutí vyprodávají největší koncertní sály sportovní haly a amfiteátry od Ameriky přes Asii či Austrálii po Evropu. Hráli pro britskou královnu Alžbětu II. na jejím diamantovém výročí i bývalému prezidentovi Spojených států Baracku Obamovi účinkovali v čínském novoročním TV pořadu CCTV New Year's Gala který sledovala více než miliarda lidí jsou častými hosty nejpopulárnějších talkshow jako např. The Tonight Show with Jay Leno nebo The Ellen DeGeneres Show.

Chcete-li vyhrát vstupenky na 2Cellos The Score tour odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Výhra: 3x 2 vstupenky na 2Cellos The Score tour

 

Datum ukončení soutěže: 20.3.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o poukazy na samozavlažovací květináče Plastia - www.zenyprozeny.cz
SOUTĚŽ o strategickou hru RISING SUN - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy My proti vám - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace