SOUTĚŽ o tři knihy o dobrém jídle - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři knihy o dobrém jídle - www.chrudimka.cz

Nebojte se jídla

Stěží se mezi námi najde někdo kdo by byl vždy spokojený se svým vzhledem a hmotností. Příčina nadváhy zpravidla tkví v nezpracovaných emocích které nás ponoukají jíst bez pocitu hladu. Co s tím můžeme dělat? Kniha obsahuje praktické nástroje na překonání závislosti na jídle tak abyste si mohli dovolit jíst vše na co máte chuť naučili se vnímat signály hladu a nasycení a přitom zhubli a znovu již nepřibrali na váze. Postupným plněním úkolů na stránkách této knihy se dokážete zbavit zátěže své tělesné hmotnosti a problémů. Plňte konkrétní plán který vám předkládá kvalifikovaná odbornice v oblasti stravování a zhubněte natrvalo.

Minutky z masa

Štavnatý steak rychlé masové směsi salát Caesar s křupavou zeleninou grilované špízy nebo zapékané maso v lahodné krémové omáčce to jsou příklady jídel které s touto knihou hravě zvládnete připravovat denně pro celou rodinu a bez toho abyste museli stát dlouho u sporáku. Bonusem jsou praktické tipy jak vybrat správnou část masa pro daný pokrm či kdy je steak rare medium a well-done.

Moderní vegetariánská kuchařka

Tato kniha s čistě zeleninovými jídly je provoněná kořením a přináší vyladěné recepty a dennodenní inspiraci pro každé roční období. Ať už máte chuť na chřest lilek nebo dýni více než 200 lahodných jídel vám představí oblíbenou zeleninu ve zcela novém světle. Zelenina nikdy nechutnala lépe!

Chcete-li vyhrát jednu ze tří knih pro milovníky jídla z nakladatelství Esence odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.3.2018

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Tisíc dnů v Toskánsku - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace