SOUTĚŽ o vstupenky na Umberta TOZZIHO - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na Umberta TOZZIHO - www.chrudimka.cz

20. února 2018 Kongresovém centrum Praha

Umberto Tozzi se proslavil hity jako Ti Amo Claridad Tu nebo Gloria které bořily hitparády téměř po celém světě a byly přezpívány do mnoha světových jazyků česky nevyjímaje. Tuzemští posluchači mohou znát například píseň Tu pod názvem „Jsi' z repertoáru Petra Rezka Stelu Stai si pro vznik „Třetí Galaxie' vypůjčil Michal David a skladbu Gloria pak Vítězslav Vávra.

Do dnešního dne vydal Tozzi devatenáct studiových desek a pět kompilací od kterých se souhrnně prodalo přes 70 milionů kopií což z tohoto turínského rodáka učinilo jednoho z nejúspěšnějších italských zpěváků všech dob.

Tozziho jediný koncert u nás se uskuteční v rámci turné kterým zpěvák oslaví 40 let od vzniku výše zmíněné písně Ti Amo.

Chcete-li vyhrát vstupenky na pražský koncert Umberta TOZZIHO odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 16.2.2018

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Tisíc dnů v Toskánsku - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace