SOUTĚŽ o hru OMINOES: Kostky bohů - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o hru OMINOES: Kostky bohů - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 3. 1. 3. 2. 2018

Píše se rok 1864. V píscích tajemného egyptského údolí Ominus jsou objeveny hrací kostky staré snad 6000 let. Pravidla hry k níž sloužily však zůstaly nadále tajemstvím až doteď! Prastaré Kostky bohů Ominoes právě ožívají.

Ominoes: Kostky bohů jsou abstraktní kostkovou hrou ve které se snažíte vytvářet souvislé plochy postupným pokládáním kostek se svým vybraným symbolem. Cesta k úspěchu vede jedině přes strategické myšlení chytré využívání speciálních symbolů na kostkách a nezbytnou špetku štěstí. Staňte se vítězi ve jménu svého boha.

Hra Ominoes: Kostky bohů obsahuje oboustranný herní plán 26 herních kostek Omino počítadlo bodů 4 hráčské válečky se 4 samolepkami a pravidla.

Chcete-li vyhrát abstraktní kostkovou hru OMINOES: Kostky bohů od ALBI odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 3.2.2018

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Pozvi přátele a vyhraj kurzy angličtiny iPhone a řadu skvělých cen - www.anglickyfantasticky.cz/sdilej?__s=hy9yppgffw9qiyacsfzs
Vyhrajte dvě knihy Čechoslováci v Gulagu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace