SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor - www.chrudimka.cz

Smoked Iron je pivo pro železné borce protože pochází ze samotného nitra Železných hor. Zakouřená řináctka totiž není pití pro žádnou slečinku. Iron je jako krajina Železných hor odkud pochází - trochu hořký s plnou chutí a vůní a je vyrobený z té nejčistší živé vody. A stejně jako syčí žhavé železo při ponoření do vody zasyčí i Iron ve vypitém půllitru.

Pivo je svrchně kvašené pivo IPA - India Pale Ale vyráběné z ječného sladu pivo typicky vyšší stupňovitosti v polotmavém vydání slad je tzv.
akouřený.

Pivo se prodává v litrových lahvích za cenu 80 Kč. Koupíte jej v sídle Vodních zdrojů Chrudim č.p. 138 pod Širokými schody a to každý všední den od 9:00 do 15:30. Zde také pořídíte i pěkné pivní etikety a tácky. V budoucnu bude dodávám i do místních chrudimských hospod. Dále ho pak určitě seženete na všech akcích Geoparku Železné hory.

Nejbližší akcí bude Advent s Ironem která proběhne 9. prosince ve Vodních Zdrojích v Chrudimi. Tam ho určitě budeme moci nejen ochutnat.

Chcete-li vyhrát balíček piv SMOKED IRON z nitra Železných hor odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Výhra: 3 x balíček piv SMOKED IRON z nitra Železných hor

 

Datum ukončení soutěže: 4.1.2018

Kategorie: Zdraví & hubnutí & potraviny


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o vstupenky na Choltické pivní slavnosti - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři knihy Kde spí lufťáci - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace