SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY - www.chrudimka.cz

RÁZOVÁ VLNA

Dokončení akčních postapokalyptických bestsellerů Spad a Poločas rozpadu.

Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety na jejíž povrch dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný - divoký nemilosrdný radioaktivní. V jeho troskách řádí měnitelé - nájezdníci dobyvatelé a hlavně kult který shromažďuje atomové bomby k jednomu velkému konečnému odpálení. Věří totiž že Bůh chtěl zničit svět ale něco se zvrtlo a tak je třeba dokončit rozdělanou práci za něj.
Jenže jsou tu lidé kteří nukleární zimu nechtějí kteří pamatují staré časy a věří že tenhle svět ještě stojí za záchranu.
Je to naše práce protože v tomhle posraným světě je to vždycky naše práce. Nezbyl totiž už nikdo kdo by to mohl udělat za nás říká plukovník Michálek.

LOVCI

Praha roku 2050. Desetimilionová středoevropská metropole má svých problémů dost. Třeba s odpady přemnoženými zmutovanými potkany nebo permanentní pouliční válkou na pomezí sunnitské a šíitské čtvrti. Co je ale horší každý padouch v tomhle městě touží po tom aby se stal superpadouchem. Stačí trocha genetické manipulace tady pár kybernetických vylepšení támhle a hlavně ego větší než ten kráter co zůstal z východního Slovenska.
Jediný kdo se těmhle superpadouchům dokáže postavit jsou super... vlastně ne žádní superhrdinové tu nejsou. Jenom skupina federálních policistů z Organizace pro boj s vylepšenými teroristy. Říkají si Lovci...

POLOČAS ROZPADU

Volné pokračování románu Spad.
Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety na kterou dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný - divoký tvrdý radioaktivní... Zbytky lidí se snaží přežít v jeho troskách a vybudovat něco jako civilizaci. Jsou ale takoví kteří civilizaci nechtějí. Vlastně nechtějí ani divošství. Touží po jediném - dokončit práci kterou začaly světové mocnosti ve své válce. A proti nim stojí ti kteří věří v nové začátky. Ale - stojí tenhle svět vůbec za záchranu?

Chcete-li vyhrát jednu ze tří knih Františka KOTLETY odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 26.12.2017

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o kosmetiku s cennými minerály z Mrtvého moře - www.zenyprozeny.cz
SOUTĚŽ o vstupenky na ARAKAIN s LUCII BÍLOU a ŠKWOR - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě detektivky Pět mrtvých psů - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace