SOUTĚŽ o novinkový DIÁŘ a KALENDÁŘE 2018 od Lucie Ernestové - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o novinkový DIÁŘ a KALENDÁŘE 2018 od Lucie Ernestové - www.chrudimka.cz

DUHOVÁ KOČKA CHRUDIM je tu pro vás!

Již pátým rokem nabízí prodej výstavy her a hraček knižní veletrhy Fler jarmarky prezentaci ukázky práce s komunikačními kartami ve školách školkách jazykových a jógových centrech programy na míruknihovny dětská oddělení nemocnic školy pořádání výstav obrazů ze souboru Cesta k sobě a Cesta životem a nově módní přehlídkykolekce originálních sukýnek a šatů.

Otevřeli jsme pro vás obchůdek kde najdete kompletní nabídku autorské tvorby Lucie Ernestové - Raw bar Kruh zdraví Poděbradova 79 Chrudim. Každé úterý od 1130 do 1830 hodin po dohodě i jindy.

Těšíme se na vás!

Soutěžíte o novinku - Inspirační diář pro ženy - Sluneční kočky který jsme vydali i v těchto provedení obálek - Meditace Radost a láska a Tvořivost. Dalšími cenami jsou kalendáře 2018 ve variantách nástěnný kalendář stolní kalendář a rodinný plánovací kalendář.

Chcete-li vyhrát novinkový DIÁŘ či KALENDÁŘE 2018 od Lucie Ernestové odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 20.12.2017

Kategorie: Ostatní


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o vstupenky na Choltické pivní slavnosti - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři knihy Kde spí lufťáci - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace