SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA - www.chrudimka.cz

Nelítostná vražda

Na procházce se psem najde muž pod bohunickým dálničním přivaděčem v jezírku kterým protéká potok Čertík mrtvolu mladé ženy. Kriminalisté brněnské mordparty zjistí že žena byla zavražděna zvlášť surově - nejprve byla škrcená a potom umlácená železnou tyčí. Navíc šlo o svobodnou matku vychovávající malou dcerku. Plukovník Motl proto své lidi nemusí pobízet v úsilí co nejdříve najít pachatele hrůzného činu.

Pokušení s Kolombínou

Spolek Kolombína jako soubor amatérských nadšenců kteří nacvičují divadelní texty a vystupují na prknech která znamenají svět anebo studio kde se vyrábějí erotické obrazy a kde se produkuje pornografie? Vrchní komisař Viktor Madlenka vstupuje do děje v okamžiku kdy vybouchne stavební buňka v níž pobýval fotograf a režisér tohoto zvláštního seskupení. Jde o nešťastnou náhodu sebevraždu nebo úmyslný trestný čin?

Království věčného ticha

Panebože vydechla psycholožka o je šílený! Takové břemeno na duši té nevinné holky! Hlavně teď musíme odehnat od té kauzy mrchožrouty z bulváru. Už vidím jejich titulky. Dcera usvědčuje otce jako vraha! Dokonce i to království věčného ticha by se jim hodilo do krámu. Dramatické vyústění jedné z povídek v nové knize Romana Cílka znovu naznačuje v čem je síla jeho mnohokrát již osvědčených vypravěčských schopností. Opět před námi ve strhujícím ději defilují podivuhodné lidské osudy a vrší se nesmiřitelný svár osobností a jejich zájmů které často ústí až do světa zločinu.

Chcete-li vyhrát jednu ze tří původních českých detektivek z nakladatelství MOBA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 15.12.2017

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: S Dove dejte sbohem mdlé pokožce! - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o dárkové kazety Dove Coconut se setem na manikúru - www.chytrazena.cz
Zúčastněte se ankety a získejte balíček lepidel Herkules - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o knihu PINK FLOYD: Velkolepé soužení - www.chrudimka.cz
Soutěž s NATURHOUSE o balíček sušenek FIBROKI - www.chytrazena.cz
Soutěž o vstupenky na speciální vánoční koncert GREGORIAN - www.chytrazena.cz
Soutěž o ajurvédský zázračný nápoj Swastha Amurtha ze Srí Lanky - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace