SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou - www.chrudimka.cz

V červenci 1962 odehrála skupina mladých mužů koncert v The Marquee Club na Oxford Street v Londýně. Říkali si Rollin Stones a vůbec netušili že brzy budou psát hudební historii.

Tato fotografická publikace zachycuje zrod a mladého ducha skupiny Rolling Stones. V letech 1963?1965 dva mladí fotografové právě startovali své kariéry. Pětadvacetiletý Terry ONeill měl již několikaleté zkušenosti s fotografováním muzikantů a věděl že tato skupina má stejné kouzlo jako jiný britský fenomén té doby ? The Beatles. Gered Mankowitz se přidal na prvním turné skupiny. Jeho první snímky z dnes již legendární Mason´s Yard Session byly tak skvělé že byl požádán aby se připojil i k turné do Ameriky. Geredovi bylo jen 19 let když v roce 1965 fotil členy této kapely. Tito dva legendární fotografové na svých snímcích zachytili začátky kapely která se nesmazatelně zapsala do historie hudby.

Fotografie v této knize jsou doplněny vzpomínkami citáty a rozhovory.

Chcete-li vyhrát knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.12.2017

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Tisíc dnů v Toskánsku - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace