SOUTĚŽ o rodinnou hru MOŠTÁRNA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou hru MOŠTÁRNA - www.chrudimka.cz

MOŠTÁRNA - hra co má šťávu!

Mezi zvířátky z moštárny není oblíbenější nápoj než je je Supermošt! Jeho příprava ale není vůbec jednoduchá věc. Musíte se vydat za svými zvířecími kamarády a sehnat potřebné ingredience.

Moštárna je originální rodinná hra která je každou partii jiná. Hráči využívají různá místa ve hře aby tam provedli speciální akci. Tato místa se v průběhu hry vyčerpávají a nahrazují novými místy. Díky tomu má Moštárna šťávu i po spoustě partiích.

Hra obsahuje: 240 karet setkání 6 figurek zvířat a 6 odpovídajících žetonů 60 karet ovoce 10 karet mixu ovoce figurku zloděje 5 žetonů ovoce 3 žetony koktejlu a 3 žetony dvojtahu. Samozřejmě jsou součástí i pravidla hry v českém a slovenském jazyce.

Chcete-li vyhrát deskovou hru MOŠTÁRNA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 27.11.2017

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Pozvi přátele a vyhraj kurzy angličtiny iPhone a řadu skvělých cen - www.anglickyfantasticky.cz/sdilej?__s=hy9yppgffw9qiyacsfzs
Vyhrajte dvě knihy Čechoslováci v Gulagu - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace