SOUTĚŽ o turistického průvodce - MAROKO z řady Rough Guides - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o turistického průvodce - MAROKO z řady Rough Guides - www.chrudimka.cz

Pouze úžina Gibraltarského průlivu odděluje Maroko od Evropy. Překonáte-li ji čeká vás na druhé straně naprosto odlišný svět který vám přinese opojné zážitky.

Jen málo zemí na světě může nabídnout tak strhující mix proslulých stavebních památek hluboce zakořeněných tradic a geografické rozmanitosti. Ať už smlouváte na trzích ve Fesu šplháte po horských stezkách Vysokého Atlasu nebo zkoumáte pouštní oázy marockého jihu tento celobarevný průvodce přináší vyčerpávající informace o všem co o Maroku potřebujete vědět.

Oddejte se spontánnosti každodenního pouličního divadla na marrakešském náměstí Jemaa el Fna.
Upokojte své všední starosti v místním hammamu.
Zchlaďte se v půvabném modře zbarveném horském městě Chefchaouen.
Vnímejte na výpravě s velbloudí karavanou nekonečnou Saharu.

Průvodce Rough Guide je jedním z nejkomplexnějších knižních průvodců po této fascinující zemi. Každá kapitola obsahuje detailní informace o daném místě seznam hotelů i restaurací a věnuje se i všemu zajímavému: od lidových svátků a jazyka po média a sport. Najdete tu rovněž základní informace o životním prostředí politice kultuře hudbě a historii.

Nová celobarevná koncepce knihy kombinuje nádherné fotografie které povzbudí vaši chuť cestovat s praktickým řazením textů a spoustou přehledných map. Ty vás bezpečně provedou centry měst oázami plážemi i horami. Objevte Maroko průvodce Rough Guide vám bude skvělým společníkem.

Z prestižní britské řady Rough Guides.

Chcete-li vyhrát turistického průvodce z řady Rough Guides - MAROKO odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 19.10.2017

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o vstupenky na Choltické pivní slavnosti - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři knihy Kde spí lufťáci - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace