SOUTĚŽ o vstupenky na KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ - www.chrudimka.cz

Kunětické vinobraní 16. září 2017

„Zde je vývrtka užitečný klíč k odemknutí studnice důvtipu pokladnice smíchu hlavního vchodu přátelství a brány příjemných pošetilostí.'

Kunětické vinobraní v letošním roce již 5. ročník se koná v sobotu 16. září 2017 v celém areálu Hradu Kunětická hora. Nádherná akce která každý rok přivítá více jak čtyřtisícovou návštěvu si právem zasloužila své skvělé jméno a tradici. Návštěvníci vinobraní mají možnost se seznámit s produkcí více než 20 českých i zahraničních vinařství. V rámci doprovodného programu je připravena živá hudba ukázky lidových řemesel lukostřelby i historického šermu edukační program o víně. Pro děti jsou připraveny speciální atrakce a aktivity v dětské zóně. Nechybí ani různé staročeské speciality v rámci bohatého občerstvení.

I letos v rámci Kunětického vinobraní bude součástí akce zastávka roadshow Regionální potraviny Pardubického kraje kde bude k ochutnávce připraveno všech 8 vítězných výrobků pro letošní rok 4 oceněné výrobky Předsedou Hodnotitelské komise. Zároveň zde proběhne slavnostní předání certifikátů a plaket oceněných výrobků cenou Regionální potravina za rok 2017 a předání certifikátů výrobkům oceněným cenou Předsedy Hodnotitelské komise. Dále v rámci 'Centra Regionální potraviny” budou k ochutnání i prodeji vítězné výrobky za roky 2014 - 2017.

Chcete-li vyhrát 3x 2 vstupenky na KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.9.2017

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o vstupenky na Choltické pivní slavnosti - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři knihy Kde spí lufťáci - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace