VYHRAJTE KAPKY NA DĚTSKOU KOLIKU A PODPORU TRÁVENÍ! - www.webozdravi.cz

VYHRAJTE KAPKY NA DĚTSKOU KOLIKU A PODPORU TRÁVENÍ! - www.webozdravi.cz

Nadýmání kojenecká kolika průjem i zácpa jsou odrazem stavu naší trávicí soustavy. Chcete-li u sebe či dětí trávicí potíže minimalizovat podpořte ve střevech koktejl užitečných bakterií které zažívání prospívají.

Jako třeba probiotická bakterie Lactobacillus reuteri Protectis původně izolovaná z mateřského mléka. Je přirozenou součástí zažívacího traktu a podporuje zrání střevních tkání rozvoj zdravé mikroflóry a normální fungování střev. Tím že vytváří ideální prostředí v celém trávicím traktu zvyšuje i jeho odolnost vůči infekcím. V kapkách je možné dodat organismu 100 milionů těchto tělu přátelských bakterií denně!

„Probiotické mléčné bakterie Lactobacillus reuteri Protectis se do střev dostávají živé a při osidlování střevní sliznice eliminují množení škodlivých mikroorganismů a napomáhají růstu tělu prospěšných bakterií. Snižují riziko infekce zažívacího traktu a podporují v něm přátelské prostředí' vysvětluje pediatr a alergolog Milan Matulka.


BioGaia ProTectis - Kapky pro děti
Patentovaný kmen probiotické bakterie Lactobacillus reuteri Protectis je aktivní složkou termostabilních kapek BioGaia ProTectis 10 ml. V lékárnách a na www.ewoshop.cz je nabízí společnost Ewopharma.

Kromě preventivního podávání se doporučují například proti novorozenecké kolice. Klinické studie ukázaly že je-li tato mléčná bakterie podávána kojencům s kolikou miminka se zklidní a výrazně se zkrátí doba jejich každodenního pláče. Významně zkracuje i dobu trvání akutního průjmu a zmírňuje nežádoucí účinky antibiotik. Kapky podporované Českou pediatrickou společností jsou vhodné pro každého pro děti již od prvního měsíce života. Více se dozvíte na www.detska-kolika.cz.


Více informací o produktu a odpověď na soutěžní otázku najdete v záložce produkty na www.protectis.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balení termostabilních kapek BioGaia ProTectis 10 ml.

Soutěž probíhá od 6. do 20. prosince 2015.

 

Datum ukončení soutěže: 20.12.2015

Kategorie: Zdraví & hubnutí & potraviny


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž NEJFUTON DESIGN - vyhrajte nákup v hodnotě až do 20 000 Kč! - www.nejfuton.cz
Soutěž o knihu Disney - Co kdyby... Starý jako čas sám - www.vasesouteze.cz
Soutěž o pohádkovou knihu Domeček pro šneka Palmáce - www.vasesouteze.cz
Soutěž o kuchařku Vaříme bez plýtvání - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace