SOUTĚŽ O BALÍČEK BIODERMA ATODERM NA EKZÉMY - www.webozdravi.cz

SOUTĚŽ O BALÍČEK BIODERMA ATODERM NA EKZÉMY - www.webozdravi.cz

Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Chlad suchý vzduch málo světla a vítr naši pokožku oslabují hlavně na těch nejexponovanějších partiích jako je tvář rty a ruce.

Tepelná regulace je náročná z důvodu střídání tepla a zimy když přicházíme z venkovního prostředí do interiéru. Rovnováha v pokožce je porušená. Suchý mráz zvyšuje ztrátu vody a snižuje vylučování kožního mazu. Tím se pokožka stává propustnější a křehčí objevují se příznaky suché kůže jako je začervenání a podráždění. Proto je potřeba pokožku chránit a obnovit její ochrannou vrstvu.

Pečujte o svou pokožku v zimním období a využijte rad expertů ze společnosti BIODERMA. Připravili jsme pro vás sérii odborných a zajímavých článků kde budeme hovořit nejen o tom jak pečovat o pokožku v zimě jak pokožka reaguje na chlad a mráz ale třeba i o stravě v zimním období. Sledujte pravidelně www.bioderma-cz.com zapojte se do soutěží o hodnotné ceny otestujte naše novinky.

Využijte možnost získat hlavní výhru Pobyt All Inclusive ve Vysokých Tatrách pro celou rodinu. To stojí za to! Po dobu celé zimy od listopadu 2015 do února 2016 tu budete moci také sledovat cestu jedné rodiny do dalekého Laponska země za polárním kruhem která se bude pomocí produktů Atoderm snažit přizpůsobit tuhé zimě.

Co stačí pro výhry udělat? Sledujte pravidelně všechny epizody z dalekého Laponska a soutěžte s námi na našem Facebooku. Užijte si zimu spolu s rodinou v Tatrách!

I vy rádi trávíte čas na Instagramu? Staňte se followerem BIODERMA_CZECH nafoťte jak vás chrání Atoderm v zimě a označte fotku #skinbodyguard.


Atoderm Intensive Gel moussant 500ml
Atoderm Intensive Gel moussant je sprchový gel určený pro každodenní zklidňující a čistící péči. Díky obsahu čisticích látek a vitamínu PP Atoderm PP Gel moussant pěnící gel potlačuje rozmnožování mikroorganismů dráždivých látek zhoršujících suchost pokožky. Zklidňuje také pocity nepohodlí a podráždění a pomáhá posilovat kožní bariéru.


Atoderm Intensive Baume 500ml
Atoderm Intensive Baume je vysoce zklidňující balzám který poskytuje pokožce vyživující péči obnovující její zdraví a komfort. Je obohacen o zklidňující a čisticí látky okamžitě zklidňuje podráždění a díky dermatologicky léčivé látce PEA rychle zastaví svědění kůže. Atoderm Intensive trvale obnovuje kožní bariéru díky exkluzivnímu komplexu Lipigenium® vyrobeného z biolipidů které jsou přirozeně přítomné v epidermis. Jeho patentovaná Skin Barrier Therapy® omezuje přilnavost a šíření zlatého stafylokoka na straně jedné a průnik alergenů na straně druhé tedy faktorů zodpovědných za zhoršování suchosti pokožky.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma-cz.com.

Tři z vás mohou vyhrát balíček Bioderma Atoderm na ekzémy Atoderm Intensive Gel moussant 500ml a Atoderm Intensive Baume 500ml.

Soutěž probíhá od 29. listopadu do 13. prosince 2015.

 

Datum ukončení soutěže: 13.12.2015

Kategorie: Zdraví & hubnutí & potraviny


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Sametové pohlazení u moře i na koupališti - www.zenyprozeny.cz
Vyhrajte tři knihy Plyšový Buddha - www.klubknihomolu.cz
Soutěžte! 8 výherců vyhraje Imaginace pro děti soubor nahrávek a e-booků - www.bezvamaminka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace