Soutěž o Imunooxi - www.webozdravi.cz

Soutěž o Imunooxi - www.webozdravi.cz

Chybí vám energie cítíte únavu jste bez nálady? To se na vás jen „podepisuje' příchod jara. Co s tím? Nadopujte se zeleninou a ovocem! Ne vždy se daří sníst pět porcí ovoce a zeleniny a v tomto období ještě není moc z čeho vybírat.

Vyzkoušejte IMUNOOXI. Koncentrát celého spektra antioxidačně aktivních látek přírodního původu polyfenoly karotenoidy. Obsahuje vysoké množství vitaminu C který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Bioaktivní rostlinné látky podporují obranyschopnost organismu pomáhají při snižování hladiny cholesterolu v krvi regulaci krevního tlaku při prevenci rakoviny zánětlivých a virových onemocněních.

Karotenoidy mají ochranný účinek proti působení UV záření napomáhají uchovat například zdravou kůži.


Polyfenoly jsou silné antioxidanty což jsou látky schopné v organismu likvidovat volné kyslíkové radikály a bránit tak buněčné struktury a makromolekuly před oxidačním poškozením. Pomáhají jako podpora dobrého zraku hojení ran a urychlení regenerace.

VITAMIN C pomáhá při tvorbě pevného druhu vaziva kolagenu který je nutný pro růst organismu a opravu poškozených vazivových tkání. Rychleji ho spotřebováváte při opakovaném a déletrvajícím stresu.

Extrakt z ECHINACEI pomáhá tělu v boji proti virům a bakteriím. Působí tak že stimuluje buňky imunitního systému a podporuje v nich tvorbu přirozené protivirové substance zvané interferon.


1 dávka - 10 ml IMUNOOXI odpovídá - 200 g běžného ovoce a zeleniny


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.nutrend.cz


Tři z vás můžete vyhrát Imunooxi.

Soutěž probíhá od 18. května do 1. června 2014.

 

Datum ukončení soutěže: 1.6.2014

Kategorie: Zdraví & hubnutí & potraviny


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Velká letní soutěž - www.eppi.cz
Vyhrajte klidnou noc pro své dítko i pomocníka na podporu imunity! - www.chytrazena.cz
Soutěž o křišťálovou pryskyřici CrystalArt - www.chytrazena.cz
Soutěž o novinky Jiří Hubač: Šlechtic příběhů a Achillova pata a jiné patálie - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace