Soutěž o CutisHelp péči při akné - www.mezizenami.cz

Soutěž o CutisHelp péči při akné - www.mezizenami.cz

Trápí vás akné a hledáte vhodné přípravky k jeho potlačení?

CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné. Kombinuje známé protizánětlivé antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého Cannabis sativa s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami retinol kyselina azelaová které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.


CutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie Propionibacterium acnes.

Důležitou součástí efektivní péče je i pravidelné důkladné čištění pokožky před aplikací krémů pomocí šetrné micelární vody a emulze řady AKNÉ.


Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled. CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.cutishelp.cz.Tři z vás můžete vyhrát balíček CutisHelp Akné.

Soutěž probíhá od 26. ledna do 9. února 2014.

 

Datum ukončení soutěže: 9.2.2014

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o knihu Taková normální kuchařka - www.chrudimka.cz
Soutěž o tři knihy Svět plný svátků - www.vasesouteze.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace