SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na jarní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA  jaro 2018 - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na jarní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2018 - www.chrudimka.cz

„Předjarní' veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA bude opět ve znamení jarních trendů soutěží workshopů. Svět péče o tělesné a duševní zdraví s renomovanými odborníky nabídne návštěvníkům produkty více než 400 značek důrazný nárůst zaznamenávají opět přírodní přípravky.

16. a 17. března se pro návštěvníky PVA EXPO PRAHA-Letňany otevře již 25. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Budou připraveni zodpovědět dotazy poradit s aplikací i volbou správného přípravku pro klienta i pro vlastní užití ať již půjde o poradenství k anti-aging metodám péči o ruce a nohy regeneraci či alternativním metodám v oboru.

S nastupujícím jarem přicházejí nové trendy v líčení účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté stylisté i kadeřníci. Návštěvníci uvidí fotomake-up znamenité Štěpánky Podroužkové mohou se nechat inspirovat pracemi semifinálových a finálových týmů soutěže „Creative Imagine Team' pod vedením úžasného vizážisty Pavla Bauera.

Na veletrhu nebudou chybět kadeřnické osobnosti jako Honza Špilar tým Honzy Hlaváčka i Daniela Hejtmánková. Líčení účesy a body painting ve stylu „Mystic Gothic” bude opět plné svěžích nápadů oživujících pro nás tajemné středověké téma. Soutěžit se bude v nail designu mezinárodní soutěže NailproCzech v salonním nail artu manikúře tip-boxech tzv. nail art-posterech v prodlužování řas v prodlužování vlasů i v oděvním designu.

Každoročně očekávanou pomyslnou „třešničkou' bude opět defilé českých miss v módní přehlídce butiku Fashion Island i návštěvy známých mediálních osobností.

Chcete-li vyhrát kosmetické balíčky a vstupenky na jarní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2018 odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 19.2.2018

Kategorie: Kosmetika


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Na pigmentové skvrny musíte chytře! - www.zenyprozeny.cz
Velká 14denní soutěž o tekutý Kolagen EkoMedica pro lepší pohyb a hezčí pleť - www.chytrazena.cz
Soutěž o rodinné vstupenky do parku Mirakulum - www.chytrazena.cz
Soutěž o knižní novinku Oficiální historie mistrovství světa ve fotbale FIFA - www.chytrazena.cz
Soutěž o jedinečné voděodolné řasenky 7DAYS WATERPROOF - www.chytrazena.cz
Soutěžte o výbavu do letní lékárničky pro urychlení hojení - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ o vstupenky na LÉTOFEST do Pardubic - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři audioknihy Jedna želva za druhou - www.klubknihomolu.cz
VYHRAJTE VÝPŮJČKU VOZU Z KODECARU NA VÍKEND! - www.kodecar.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace