SOUTĚŽ o vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert DVD PC hru  - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert DVD PC hru - www.chrudimka.cz

LORD OF THE RINGS: THE RETURN OF THE KING
Pán prstenů: Návrat krále
2. prosince 2017 v 1800 hodin O2 arena Praha

Cesta Společenstva Prstenu je u konce rozhodující bitva o Středozem začíná! Vychutnejte si tento dramatický závěr celé trilogie v unikátním filmovém představení na gigantickém filmovém plátně a za živého doprovodu 250členného orchestru sborů a zahraničních sólistů.

Česká premiéra Oscary ověnčeného závěrečného dílu Pána Prstenů na filmovém plátně s plochou více než 150 metrů čtverečních a za doprovodu 250 členů symfonického orchestru sboru a zahraničních sólistů se uskuteční 2. prosince 2017 v pražské O2 aréně. Angažmá potvrdil i jeden z nejslavnějších a nejobsazovanějších dirigentů v žánru živého hudebního doprovodu slavných filmových děl Maestro Ludwig Wicki kterého mělo české publikum možnost zhlédnout a ocenit jeho práci s orchestrem a sbory při nedávném představení Amadeus Live.

Film Pán prstenů: Návrat krále natočený podle knihy J. R. R. Tolkiena měl v České republice premiéru 15. 1. 2004. Jeho návštěvnost dosáhla tři čtvrtě milionu diváků. Nádhernou hudbu k celé trilogii složil Howard Shore který za ni obdržel hned dva Oscary za Společenstvo prstenu a Návrat krále. Třetím Oscarem pak byla oceněna závěrečná píseň celé ságy Into the West kterou nazpívala slavná Annie Lennox.

Velký rozsah hudby vyžaduje symfonický orchestr smíšený sbor chlapecký sbor a instrumentální a vokální sólisty zpívající v Tolkienových literárních jazycích ale samozřejmě i v angličtině vysvětluje autor. Moje první hudba k trilogii Pán prstenů ke Společenstvu prstenu byla začátkem mé cesty do Tolkienova světa a vždy budu mít k této hudbě i k samotnému zážitku zvláštní vztah doplňuje Shore. Jeho skladatelské umění se zde projevilo na plno a vytváří tak dokonale druhý plán příběhu. Styly a nástroje z různých koutů světa dokreslují a charakterizují jednotlivé prvky Tolkienovy ságy.

Filmový Návrat krále obdržel jedenáct Oskarů a zařadil se tím do síně slávy filmů s nejvyšším počtem zlatých sošek. Režiséra Petera Jacksona završení epické trilogie již navždy usadilo na trůn tvůrců fantasy filmů stejně tak jako se jeho jméno vrylo do paměti milionům lidí po celém světě. Sám autor J.R.R.Tolkien označil své knihy ze Středozemě za dílo o kterém si myslí že nelze převést na filmové plátno. Produkční tým v čele s Peterem Jacksonem se vší láskou a úctou k tomuto dílu dokázali opak a díky nim tak máme možnost nyní shlédnout celou trilogii Pán prstenů v HD kvalitě.

Pán Prstenů byl od dětství moje srdcová záležitost možnost převést tento svět na filmové plátno byla zároveň i splněním mého snu nechal se slyšet Jackson v jednom z rozhovorů po premiéře Návratu Krále. Není tedy divu že se v roce 2011 se svým týmem do Středozemě vrátil aby na plátno přenesl další Tolkienovu knihu Hobit aneb cesta tam a zase zpátky.

Vstupenky na koncert Pán prstenů: Návrat krále exkluzivně v síti Ticketportal.

Více info na www.facebook.com/jvagentura nebo na www.lordoftheringsinconcert.com.

Chcete-li vyhrát vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert DVD knihu a PC hru odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 18.10.2017

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Hrajte o módní batoh od Zoot.cz - www.dokonalazena.cz
SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na jarní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2018 - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři romány Rozmačkané ego se slaninou - www.klubknihomolu.cz
Křížovka o štoly s marcipánovou náplní - www.vyhranasedm.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace