SOUTĚŽ o rodinnou hru MAKROSKOP - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou hru MAKROSKOP - www.chrudimka.cz

Co vidíš? Odhadneš to?

Inovativní rodinná hra Makroskop prověří vaše schopnost zpozorovat celek v detailech. Odkrývejte postupně obrázek umístěný v makroskopu a uhodněte co zpodobňuje dříve než na to přijdou ostatní hráči!

Takové zařízení jste ještě neviděli! Rodinná hras ojedinělým herním mechanismem obsahuje krabičku ve které jsou schované obrázky. Cílem hráčů je postupně odkrývat okénka a snažit se uhodnout který obrázek se skrývá uvnitř. Použijte svoji fantazii rozeznáte nosorožce od pizzy podle několika čar?

Hra obsahuje 1 makroskop 54 žlutých vítězných krystalů hodnota 1 bod 10 modrých vítězných krystalů hodnota 10 bodů 12 žetonů 200 oboustranných obrázkových karet 2 kostky 1 figurka 1 počítadlo kol pravidla hry v českém a slovenském jazyce.

Chcete-li vyhrát rodinnou hru MAKROSKOP odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.9.2017

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o vstupenky na FESTIVAL FANTAZIE 2018 - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři audioknihy Nebudete se bát ničeho zlého - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace