SOUTĚŽ o čtyři původní české detektivky z nakladatelství MOBA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o čtyři původní české detektivky z nakladatelství MOBA - www.chrudimka.cz

Vražda v lázních Luhačovicích

Rok po skonu mladé pražské knihovnice Edity Krejzové získá její bratranec Prokop deníkové záznamy jež vnášejí do posledních dnů jejího života nové světlo. Prokop má dost důvodů aby se do podivného případu nezaplétal avšak někdejší přítel zesnulé ho přece jen přemluví.

Ženy a lži

Jižní Morava. Dva detektivní případy. A jeden sympatický starožitník který rád pomáhá rozplétat kriminalistické hádanky. V prvním příběhu je zavražděna učitelka a dojde k dopadení bandy převaděčů a pašeráků obrazů. Ve druhém dějství se staneme svědky rodinné tragédie. Vyšetřování formálně vede mladý kriminalista Adam ale důležitou roli v nich hrají především šarmantní starožitník Ábel a atraktivní učitelka s hříšnou duší Vilma.

Josefovská krev

Mladík s neobvyklým jménem Vinnetou žil až doteď obyčejným bezstarostným životem tak jako všichni obyvatelé romského ghetta v Josefově. Zničehonic se však ocitá v drtivém soukolí. Neznámí hrůzu nahánějící muži si ho najali aby pro ně prohledával josefovské podzemí. Zpočátku váhá ale když kolem něho začínají umírat lidé pochopí že nemá na vybranou. Musí splnit úkol najít to po čem zabijáci touží. Ani poté mu však nikdo nezaručí že se nestane další z řady obětí…

Zlo jako alibi

Nevěra rodinný rozvrat zrada touha po moci a bohatství psychická porucha a další okolnosti mohou odstartovat lidské tragédie. Jedenáct krimipovídek vypovídá o lidech kteří v době nedokázali zkrotit zlo a vydali se na cestu zločinu. Bylo možné jim v tom zabránit?

Chcete-li vyhrát jednu ze čtyř původních českých detektivek z nakladatelství MOBA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 12.9.2017

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Velmi osobní kniha o zdraví - www.klubknihomolu.cz
SOUTĚŽ o knihu BUBNY PODZIMU - www.chrudimka.cz
Vyhrajte dvě knihy Příšerné tchyně - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace